Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Рахунок на табло
Додано 06 січ 2025

Рахунок на табло

@rakhunok_na_tablo
Кількість підписників: 490
Фото: 2,060
Відео: 291
Посилання: 969
Опис:
Гра забувається, результат залишається (с) З усіх питань пишіть в приват - @dan_vereitin
Джерело

Рахунок на табло | Дивився матч Динамо — Ноа і постійно ловив себе на думці, що керівницт...

Логотип телеграм спільноти - Рахунок на табло Рахунок на табло @rakhunok_na_tablo
525 Охват/переглядів 2025-12-18 22:24 Повідомлення №5216
🤝 Дивився матч Динамо — Ноа і постійно ловив себе на думці, що керівництво Динамо запізнилося зі звільненням Шовковського десь так на місяць, а то й на два.Бо вихід до плей-оф Ліги конференцій кияни втратили в матчі проти Омонії. Було зрозуміло, що Фіорентину обіграти практично нереально і нічия була б величезним досягненням. І то, особисто я нічию припускав вже після приходу Костюка і після матчу з Кудрівкою, розуміючи, що мікроклімат в команді покращився. Я пригадую, коли Динамо у 2007 році очолив, прости Господи, Юрій Сьомін. Тоді відбулася радикальна зміна поколінь: Белькевич, Хацкевич, Рінкон, Чернат, Гавранчич... Багато заслужених пішло. Більше часу отримали Алієв і Мілевський, Єрьоменко, бразилець Бетао, Шовковського з воріт витіснив Богуш.Щось схоже цілком може відбутися і зараз. Шапаренко, Попов, Бражко, Буяльський... Всім пора подякувати і робити ставку на молодь. Бачу, що без них Динамо не лише не страждає, а й навіть намагається грати і здобуває позитивні результати. Так, Кудрівка, Верес та Ноа — це не Фіорентина. Але тенденція позитивна.Радий за Пономаренка — дуже хочеться, щоб він реалізував свій потенціал на дорослому рівні. Редушко, Захарченко теж приємно вражають. Але потрібне оновлення складу. Хтось вже критикує африканський скаутський вектор, але це цілком може спрацювати.Весна має бути цікавою. Аби ми тільки всі дожили до неї.