Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Радіо Юрченко
Додано 14 лип 2024

Радіо Юрченко

@radioyurchenko
Кількість підписників: 743
Фото: 916
Відео: 24
Посилання: 412
Опис:
Про книжки, видавниче і навколокнижкове📚
Джерело

Радіо Юрченко | Мені б дуже хотілося, щоб "Ви говорите про мого сина" прочитали всі, і...

Логотип телеграм спільноти - Радіо Юрченко Радіо Юрченко @radioyurchenko
458 Охват/переглядів 2025-11-03 21:34 Повідомлення №1096
Мені б дуже хотілося, щоб "Ви говорите про мого сина" прочитали всі, і може світ став би трішки кращим місцем. Хоч мова піде про дітей, але насправді — зовсім не про дітей.*далі буде те, що можна було б назвати чутливим контентом, закрити очі на який може бути небезпечним*Батьки чотирнадцятирічного хлопця збираються на марш, де сотні незнайомців пройдуться у пам'ять про їхнього сина. Здавалося, цій втраті можна було запобігти — те, що не відпускає сім'ю у горі, що прокручується в пошуках відповідей, які вже нічого не змінять. Чи вчасно помітили страждання дитини? Чи ті поради давали, чи допомагали вони впоратися з кривдниками, чи правильно вчиняли? Чи могли зробити щось ще?Чи достатньо зробила школа, на очах якої відбувалося насилля? Чи могли втрутитися інші? Чи можна було зупинити цькування, які вели дитину до краю? І як.Здавалося (нам часто лише здається), трагедії можна було б запобігти. Та Бессон розкладає шлях своїх героїв так, що, читаючи, сам думаєш — а що ще можна було б зробити? Що ми всі маємо робити, аби вчасно (хотілося б — викорінювати) зупиняти ті "жарти", що поступово переростають в насилля? Вчасно помічати і вчасно допомагати (як)? І не менш важливе — не закривати очі, коли на них же відбувається насилля?Проблеми шкільної системи. Нетерпимість до інакшості, справжньої чи вигаданої. Байдужість довколишніх. Безсилля і наслідки для інших.Та мова не про дітей, не лише про них. Жарти, яким немає межі, які стають хронічними, які розростаються до булінгу — часом і дорослі не помічають, як те, що здавалося невинним, перетворюється на агресію. Небажання втручатися, коли подібне поряд. І безкарність тих, хто творить зло, навіть якщо на перший погляд здається, що то "просто жарт". Це все і про дорослих.Чи можна було б запобігти? І як? Ти читаєш і постійно ставиш собі це питання, бо знайшовши відповідь, можливо, зможеш зробити світ трішки кращим місцем. Та хоч мова не лише про дітей.Але спочатку — про них. Читайте. Це буде складне читання, але без складних питань — вирішити направду складну ситуацію складніше. Чи, краще, не допустити. Прошу🙏