Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Підслухано Житомир | pzhytomyr
Додано 14 лип 2024

Підслухано Житомир | pzhytomyr

@pzhytomyr_zt
Кількість підписників: 12 941
Фото: 2,590
Відео: 426
Посилання: 257
Опис:
Житомир | Історії | Відгуки Весь контент від підписників. Не несемо відповідальність, історії можуть бути неправдиві. Надіслати історію: @pzhytomyr_sms Наш інстаграм: instagram.com/pzhytomyr
Джерело

Підслухано Житомир | pzhytomyr | Прекрасні люди вільного міста. Пишу, як не байдужий до більш комфортно...

Логотип телеграм спільноти - Підслухано Житомир | pzhytomyr Підслухано Житомир | pzhytomyr @pzhytomyr_zt
3 000 Охват/переглядів 2026-02-13 19:32 Повідомлення №16284
Прекрасні люди вільного міста. Пишу, як не байдужий до більш комфортного життя в нашій громаді. Хочу попросити всіх, від лиця усі кому знайого про що я буду говорити, про на перший погляд прості та елементарні речі, а саме про повагу один до одного на дорозі. До недавніх пір я був дуже категоричним і мав однозначну і не дуже популярну думку стосовно руху автомобілів у потоці. Тепер розумію, що про це потрібно говорити і розмовляти. Згідно правил дорожнього руху, а саме загальних положень пунктів 1.5, 1.4 та 1.5 увсі учасники дорожнього руху зобов'язані дотримуватись вимог цих правил. В цих пунктах йдеться про взаємоповагу на дорозі та про те що кожен має право розраховувати, що всі інщі будуть винонувати ці правила. І головне про що я хотів сказати, це про пункт 1.5. окрім іншого, він забороняє створювати небезпеку або перешкоду для руху. І це ключове про що ми маємо говорити.Всі ми колись починали керувати ТЗ і всі ми вчились і могли собі, більш-менш, дозволити їздити не зважаючи на помилки, але сьогодні інші часи. Кількість автомобілів перевищує пропускну здатність доріг, та й та інфоаструктура що залишилось нам в спадщину від совєтів, не відповідає вимогам сучасного світу. Тому пункти правил вище, набувають критично важливих значень. Якщо ви нікуди не поспішаєте, чи така людина що людитьспокійний та розмірений стиль життя, це викликає повагу до вас в житті, але не на дорозі. Ви маєте повне право рухатись збудь-якою комфортною швидкістю, але пам'ятайье, такі як ви, не всі. Тому продовжуйте рухатись як ви любите, але правіше від центру, не блокуйте потоку автомобілів які їдуть за вали. Якщо є дві смуги, рухайтесь, юудь-ласка в прпавій, а якщо смуга для руху тільки одна, то хочаб правше від центру. Більшість водіїв рухаються здебільшого помірно і спокійно, але ті хто їдуть повільніше, заважають підтримувати швидкість іншим. Зважайте на це. В свою чергу ви маєте право розраховувати на повагі від інших водіїв, це замкнене коло.Раніше я сварився, боровся йдучи до цілі біль комфортного користування автомобілем, але це марно, тому тепер я не йду до цілі, а лежу в її напрямку. Дякую за приділений час та успіху усім!