Джерело
Підслухано Житомир | pzhytomyr | Добрий день!Можливо, хтось щось порадить. З серпня-вересня минулого ро...
3 300 Охват/переглядів
2026-02-13 12:12
Повідомлення №16279
Добрий день!Можливо, хтось щось порадить. З серпня-вересня минулого року наш новий сусід, який ще не вселився, робить ремонт. Знесення стін, гул промислових (так, потужніших за звичайні) перфораторів і т.д. "радощі життя" - весь цей час.Але нещодавно сусід поставив собі нові двері. І тепер його працівники, особливо коли ввечері йдуть з роботи, так по кілька разів гупають тими дверима, що у нас стінка (спільна з сусідом) вся двигтить - звук і вібрація як від вибуху, і це ще й завжди несподівано.Вже намагалися поговорити з сусідом, попросити, щоб працівники не з усього маху закривали двері. Сусід сказав, що: - можливо ми не робили звукоізоляцію (робили, і закривання дверей іншими сусідами не заважає);- "у багатоквартирних будинках акустика це завжди проблема, і треба миритися або відселятися в приватний будинок".У мене зустрічне питання - а може це йому треба собі роками робити "хороми" в приватному будинку, якщо ні він, ні його робітники не вміють співіснувати з іншими людьми поряд?І проблема в тому, що не знаю, чи не буде й сам сусід так потім (коли нарешті закінчиться цей довбаний ремонт) так грюкати дверима. Що можна зробити в цій ситуації?