Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Підслухано Житомир | pzhytomyr
Додано 14 лип 2024

Підслухано Житомир | pzhytomyr

@pzhytomyr_zt
Кількість підписників: 12 941
Фото: 2,590
Відео: 426
Посилання: 257
Опис:
Житомир | Історії | Відгуки Весь контент від підписників. Не несемо відповідальність, історії можуть бути неправдиві. Надіслати історію: @pzhytomyr_sms Наш інстаграм: instagram.com/pzhytomyr
Джерело

Підслухано Житомир | pzhytomyr | На передодні Різдва хочу вам розказати якусь більш позитивну історію 🎄...

Логотип телеграм спільноти - Підслухано Житомир | pzhytomyr Підслухано Житомир | pzhytomyr @pzhytomyr_zt
4 280 Охват/переглядів 2025-12-21 18:34 Повідомлення №15865
На передодні Різдва хочу вам розказати якусь більш позитивну історію 🎄початок війни для всіх був жахливим часом, для мене теж. Купа ненависті до себе, проблеми у всіх сферах життя, неприйняття себе і так далі… з чоловіком стосунки теж зіпсувались, від люблячої пари ми перетворились в людей які щодня сваряться і ображаються. Я була з російськомовної родини, звичайно я в перші ж хвилини вторгнення перейшла на українську, але перехід не був легким, постійні поправляння чоловіка і наголошення на тому що я раніше говорила рос тільки погіршували ситуацію. А був колега на роботі, який не мав до мене жодних претензій, навпаки підтримував мене як міг, не дивлячись на те що війна також торкнулась його і йому теж було важко. День за днем і я закохалась. Зізналась йому, на що він сказав що теж мене кохає, але коли я сказала що тоді нам треба щось робити, я хочу піти від чоловіка і бути з ним, «колега по роботі» сказав стоп стоп тут ти сама, позвони коли підеш від нього і сама все розрулиш. Сама я розрулити не могла. Була занадто залежна і занадто боялась. Пізніше «колега» просто віддалився, почав казати що просто хотів спробувати, «ми можемо просто спати» і так далі…Мені було дуже боляче. Це було три роки назад, звичайно все супроводжувалось скандалами і з чоловіком і з ним. Я вже рік в терапії, і останні місяці я насправді себе почуваю нормально. Нарешті маю відчуття, що лід тронувся, є світло в кінці. Всім хто переживає зараз важкий період - одного разу це закінчиться, головне хотіти вилізти з того лайна. Обіймаю 🤗