Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Pyros
Додано 06 січ 2025

Pyros

@pyrolykos_studio
Кількість підписників: 181
Фото: 161
Відео: 10
Посилання: 79
Опис:
Тут ми публікуємо та обговорюємо різні аспекти каналу Pyros, а також робимо різного виду анонси та опитування Посилання на чат - https://t.me/Zagin_Chuhraiv

👥 Кількість підписників

181
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -3

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 342 24-06-20 20:46
Друзі, вітаю)Студентське життя майже закінчилось (залишилося отримати диплом і відсвяткувати), а отже наступає доросле життя - пошуки роботи, вигадати чим я буду займатися коли стану дорослим і подібна дрібєда🥲.Тому маю для вас декілька новин:1. Так як в Донателло були проблеми з сервісом переказів, то я втратив всіх своїх підписників і донатерів😔, але я завершив свою реєстрацію ФОПа, тож тепер ви знову можете підтримати нас офіційно (залишилося навчитися правильно платити налоги)2. Намагатимусь знову привчити себе до якогось графіку, тож відоси виходитимуть частіше, але тепер окрім ВЛДЛ буду робити озвучки анімацій. Питання ДНД залишається відкритим оскільки залежить від матеріальної складової.3. Я хочу зробити напівдокументальний відос про історію ВЛДЛ, і вже почав писати сценарій, якщо вам це цікаво - дайте знати про це, коментарі дуже мотивують!4. Також я хочу створити новий канал з цілими відео по відеоіграм, для початку це буде відео по Рімворлд по типу " Мешканці Медолісся виживають у ядерному світі протягом 3 років"(тема може бути трохи інша, також можете залишати свої ідеї в коментарях), основний матеріал для яких я хочу записати під час стрімів, тож якщо вам це цікаво - ласкаво прошу на Твіч, де ви зможете підтримати мене, повпливати на контент, поспостерігати за історією в реальному часі, або, можливо, я навіть назву своїх колоністів на честь найвідданіших підписників🤓