Джерело
Пуща-Водиця | РОЗДУМИ ПІСЛЯ ЗАЛЬОТНОЇ НІЧКИ. Був би я Карабасом, от прям дув би у ту...
1 440 Охват/переглядів
2025-09-10 07:48
Повідомлення №3640
РОЗДУМИ ПІСЛЯ ЗАЛЬОТНОЇ НІЧКИ. Був би я Карабасом, от прям дув би у тубу та як він би у кіно казав - "Это просто праздник какой-то, честное слово"! От реально - "Якщо б навіть такого не було, то це б варто было придумати"! Заліт БПЛА у Польщу апріорі не можна залишити без наслідків. І тут цікаво - яка реакція москви буде на дипломатичні демарші Польщі та НАТО? Я Ванга погана, але все ж спробую передбачити реакцію сторін.1. рф заявить, що мав місце "ексцес виконавця" і заліт на територію Польщі не планувався вищими сферами, однак цей інцидент демонструє небезпеку яку буде нести присутності іноземних військ в Україні, бо з-за Польща подібного інциденту можуть початися бойові дій між НАТО та рф.2. Польща заявить про те, що віднині вона буде збивати все, що залітає на її територію і в цьому рішенні її підтримають європейські члени НАТО. 3. Трамп заявить, що "цю жахливу війну треба закінчувати щоби подібні інциденти більше не мали місце" та заявить, що через два три тижні європейці та американці підготовлять такі санкції, що мандець росії, яко він їх введе, після чого знову закликає путіна до миру. 4. Україна буде вдячна путіну за такий плювок у обличчя НАТО та США та на волні пропагандистського шуму здобуде трохи більше зброї, ніж планувалося на останньому "Раммштайні". По великому рахунку те, що трапилось ще повториться під час навчань у Білорусі - провокації з вторгненням російських БПЛА у повітряний простір Польщі будуть неодмінно. Повториться тому, що путіну не вдається головне - залякати Європу провальною війною в Україні. Для здобутку кращої переговорної позиції на переговорах про перемир'я з Україною, Європою та США путіну конче необхідно було налякати саме Європу з тим, щоби вона "здала" Україну. І ця провокація, по "гамбургському рахунку", розрахована виключно на пом'якшення позиції Європи на майбутніх переговорах. Як це не парадоксально, але після цієї шоу-херні я роблю висновок, що таки у путіна дійсно не залишилося карт за допомоги яких той би міг примусити Європу та США прийняти його умови для закінчення війни. Ну а нам, українцім, від того зальоту немає нічого, окрім профіту, причому при будь якому розвитку подій. Буде рішуча відповідь з боку НАТО, Європи та США - прекрасно, може вони реально захочуть закрити небо над нашими західними регіонами. Не буде - ми будемо тикати пальцями у слабких та нерішучих союзників та під цим соусом вичавимо з них більше грошей та зброї. Ну а загалом, радіємо не великим пошкодженням після масованої атаки, не беремо дурного у голову та чекаємо на вечірню реакцію США, НАТО та європейців на зальотну нічку. Буде інформація - давати буду одразу.