Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Пуща-Водиця
Додано 14 лип 2024

Пуща-Водиця

@pusha14
Кількість підписників: 1 746
Фото: 1,610
Відео: 583
Посилання: 1,360
Опис:
Новини та актуальні події. Для новин і актуальних питань [email protected]
Джерело

Пуща-Водиця | КОРОТКО. Просто щоби люди розуміли. Станом на ранок на столі Президент...

Логотип телеграм спільноти - Пуща-Водиця Пуща-Водиця @pusha14
1 200 Охват/переглядів 2025-09-02 10:41 Повідомлення №3632
КОРОТКО. Просто щоби люди розуміли. Станом на ранок на столі Президента США знаходяться два варіанти заяви, яку він оголосить ввечері. Одна підготовлена Держдепом, там у тому числі про запровадження вторинних санкцій проти рф. Друга підготовлена Венсом та Уіткоффом, там про розчарування Зеленським та путіним, про тимчасове припинення миротворчих зусиль, та про відтермінування введення санкцій на невизначений доки ще термін з закликом провести зустріч. Як це не дивно, але шанси на зачитування заяви від Держдепу зараз вищі - у Білому домі практично всі вважають, що путін у Китаї "кинув" Трампа і жодну з попередніх домовленостей, зокрема по спільному видобутку у рф рідкоземельних металів, путін виконувати не збирається обравши партнером не США, а Китай. Особливо активно наполягають на введенні санкцій Рубіо та Бессент, які вважають, що якщо знову відтермінувати введення, то до США всерйоз перестануть ставитися і Китай, і рф. Останні заяви путіна та Ушакова про відсутність домовленості про тристоронню зустріч Трампа, Зеленського та путіна у той час, як Трамп заявив, що домовленість існує, там також вважають ознакою зневаги до Президента США. Цікаво те, що Венс вчора нарешті підтримав введення санкцій проти рф "при певних умовах", хоча позавчора підтримав Уіткоффа. Флюгер коньюктуру чує? Побачимо. Судячи по всьому путін розуміє, що цього разу далеко не факт, що йому вдасться "відпетляти", а тому... А тому Розвідспільнота США попередила про високу вірогідність масованих обстрілів, Києва в першу чергу, у наступні сім днів. путін буде намагатися зламати стійкість українців старим способом - кияни вже чують привітання від бидла. Справи у нього точно хрінові, раз вчора з закромів дістали унітазнороте опудало. Чекаємо на вечір. Особисто я не дуже вірю у сприятливу для нас заяву, але вперше за час президентства Трампа я буду слухати його у прямому ефірі. Гарного дня. Бережіть себе.