Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Tregubov's Purrple Chamber
Додано 14 лип 2024

Tregubov's Purrple Chamber

@purrphyrogenit
Кількість підписників: 16 684
Фото: 356
Відео: 46
Посилання: 135
Опис:
Думки. Виключно особисті. Не завжди тактовні.
Джерело

Tregubov's Purrple Chamber | Жив собі колись гнійний сідор, і звали його Міша Чаплига. Зараз він по...

Логотип телеграм спільноти - Tregubov's Purrple Chamber Tregubov's Purrple Chamber @purrphyrogenit
12 100 Охват/переглядів 2026-03-07 20:37 Повідомлення №784
Жив собі колись гнійний сідор, і звали його Міша Чаплига. Зараз він по закордонах війну пересиджує, а ще нещодавно був поважний політолог, гість телеканалів та кум патріотів, хоч і на регіональському підсосі.І от коли росіяни захопили наші кораблі, що йшли Керченською протокою, він видав теорію з посиланням на власні джерела, що насправді ці кораблі вивозили золото Порошенка з Маріуполя в Одесу, щоб потім за кордон вивезти. Там така вичурна теорія була, з подробицями. Хтось підхопив, півдня обговорювали. Лише тоді хтось в коментарях обережно написав:- Стоп, але ж кораблі йшли в Маріуполь, а не з Маріуполя.- Ну, версія потребує уточнення! - заявив на те Чаплига.Ну а потім ще півдня цю версію обговорювали, бо ж вона така красива, що той факт, що кораблі не туди йшли - така дрібниця. І взагалі, "це не ми лохи, які галімий вкид відомого шахрая обговорюємо, це діюча влада Порошенка сама винна, що в неї така репутація".Потім на "ну шо ти, дядя-блядя?" Чаплига казав, що гордий, що такою хитромудрою провокацією врятував Україну від режиму шоколадного бариги, тож не шкодує, що трішки ввів читачів в оману.Здавалося б, до чого тут українці, що підхопили та почали крутити російсько-сіяртовські вкиди про "чорне золото", що через Угорщину йшло?До того, що між ними та чаплигами значно більше спільного, ніж обом сторонам хотілося б визнавати.