Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПТСР && Айті
Додано 14 лип 2024

ПТСР && Айті

@ptsrAndIt
Кількість підписників: 1 352
Фото: 615
Відео: 122
Посилання: 801
Опис:
🛡 Infosec Specialist у Superhumans Center. ⚔️ Ветеран ЗСУ з інвалідністю внаслідок війни. 💻 Пройшов шлях від Frontend до CyberSec. 🎙 Розповідаю про соціалізацію ветеранів та цифрову гігієну Для зв'язку: https://t.me/AntonBrit
Джерело

ПТСР && Айті | ​​Інфаркт дупиТак, саме таке словосполучення ідеально підходить для то...

Логотип телеграм спільноти - ПТСР && Айті ПТСР && Айті @ptsrAndIt
242 Охват/переглядів 2024-08-14 16:49 Повідомлення №481
​​Інфаркт дупиТак, саме таке словосполучення ідеально підходить для того, що сталося сьогодні на роботі. 😅Почнемо з того, що сьогодні я був один в офісі на проєкті, за який відповідаю. Мої більш досвідчені товариші були відсутні: один у відпустці, а другий на віддаленій роботі. Хоч мій напарник і працював віддалено, але все одно, комунікація не така швидка, якби ми сиділи поруч. Це також додавало хвилювання для мене.Отже, почалося все з самого ранку. Спочатку в мене не вийшло зробити вигрузку по одному проєкту. Ну, думаю, окей, зробить напарник. Потім, коли ми зробили вигрузку для оновлення інформації на ранкову нараду, з'явилася якась помилка, яка наполегливо не хотіла зникати. Я ж це робив самостійно вперше і вже думав, що це моя вина, що десь напартачив. Але виявилося, що проблема технічна, а не моя. 😅У цей час мені ще приходять події в SIEM, які не можна ігнорувати, бо потім буде дупобіль. А потім ще й відвалилася статистика на одному з ТВ. Точніше, вона і так не працювала, але згодом, дякуючи сисадміну, вдалося вирішити цю проблему.Блін, пишу і розумію, що це був не такий вже й дупний інфаркт, хахаха. Але ж все-таки, мені не вистачає досвіду, тому цей день запам'ятався! Втім, я задоволений, хоч і не сподобалося, що швидко втомився і почав тупити. Все ж таки здоров'я вже не те, на жаль. 🫡А як ваші робочі будні проходять?З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube ||