Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПТСР && Айті
Додано 14 лип 2024

ПТСР && Айті

@ptsrAndIt
Кількість підписників: 1 352
Фото: 615
Відео: 122
Посилання: 801
Опис:
🛡 Infosec Specialist у Superhumans Center. ⚔️ Ветеран ЗСУ з інвалідністю внаслідок війни. 💻 Пройшов шлях від Frontend до CyberSec. 🎙 Розповідаю про соціалізацію ветеранів та цифрову гігієну Для зв'язку: https://t.me/AntonBrit
Джерело

ПТСР && Айті | ​​Чому ветеранам варто йти в кібербезпеку?Багато ветеранів після звіль...

Логотип телеграм спільноти - ПТСР && Айті ПТСР && Айті @ptsrAndIt
328 Охват/переглядів 2026-03-10 08:30 Повідомлення №1147
​​Чому ветеранам варто йти в кібербезпеку?Багато ветеранів після звільнення з лав ЗСУ, знову хочуть повернутись на службу. Адже, є великий розрив між військовим та цивільним світом. В цивільному світі немає відчуття братерства та глобального сенсу, які просто не знаходяться у мирній рутині. У ній просто немає тих ставок, до яких ми звикли.Я сам мав таке відчуття, бо не міг знайти себе знайти до одного моменту. І цей момент настав коли я познайомився зі сферою кібербезпеки. І це найкраще після служби, що сталось в моєму житті.Кібербезпека - це та сама війна, тільки за клавіатурою. Розвідка - це OSINT (збір даних про ворога з відкритих джерел). Штурмовики - це Red Team та пентестери, які проривають чужу оборону. Захист периметра і "сидіння в окопах" - це аналітики SOC (Blue Team), які цілодобово відбивають атаки. Є тут і своя контррозвідка - Threat Hunters, які шукають приховані загрози та "шпигунів", що вже пролізли у вашу мережу. А інженерні війська - це Security-інженери, які будують віртуальні фортифікації та налаштовують фаєрволи. Менеджери ІБ (і фахівці з GRC) - це чистий штаб та командування. Вони рідко самі сидять в окопах за консоллю, але саме вони планують операції, пишуть бойові статути і вибивають у генералів гроші на нове спорядження для бійців. Коротше кажучи, яку б спеціальність ви не мали на службі, в КБ знайдеться її цифровий аналог.Але найголовніше - повертається відчуття місії. Ти знову робиш важливу справу і продовжуєш захищати, просто лінія фронту тепер цифрова.Тому, всім ветеранам, котрі не знають, чим зайнятись після звільнення, варто звернути увагу на цю сферу. Можливо вона змінить ваше життя, як і моє!🫡