Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПТСР && Айті
Додано 14 лип 2024

ПТСР && Айті

@ptsrAndIt
Кількість підписників: 1 352
Фото: 615
Відео: 122
Посилання: 801
Опис:
🛡 Infosec Specialist у Superhumans Center. ⚔️ Ветеран ЗСУ з інвалідністю внаслідок війни. 💻 Пройшов шлях від Frontend до CyberSec. 🎙 Розповідаю про соціалізацію ветеранів та цифрову гігієну Для зв'язку: https://t.me/AntonBrit
Джерело

ПТСР && Айті | ​​Пріоритет по соціальним мережам.Думаю трішки перебудувати свій пріор...

Логотип телеграм спільноти - ПТСР && Айті ПТСР && Айті @ptsrAndIt
376 Охват/переглядів 2025-09-10 07:02 Повідомлення №972
​​Пріоритет по соціальним мережам.Думаю трішки перебудувати свій пріоритет у соцмережах. Все це хочу зробити для якіснішого розвитку особистого бренду.Взагалі в мене їх небагато, бо часу це займає чимало, та й іноді немає натхнення. Але намагаюся писати пости на різні теми постійно.Хочеться більше технічного контенту, але хрін його знає, про що писати. Бо більшість пише одне й те саме, тільки під іншим соусом.🤷‍♂️Отже, по соцмережах:👉 LinkedIn. Це буде моя основна платформа, на яку робитиму акцент. Все дуже просто: вона зараз максимально лояльна і легко набирати аудиторію. У майбутньому думаю навіть преміум-акаунт придбати.👉 YouTube. Хоч він у мене зараз у стагнації, але це також крута платформа для розвитку особистого бренду й медійності. Тому канал я розвиватиму й сподіваюся випускати цікавий контент з кібербезпеки.👉 Telegram. Альма-матер мого блогу. Я і далі його вестиму, але вкладатися в набір підписників не планую. Це закрита соцмережа, і щоб тягнути туди людей, треба використовувати інші канали. Але навіщо, якщо є LinkedIn. Тут буде більш особистий контент.👉 Threads. Завів його «по приколу», але хай буде. Корисна штука, де можна з кимось посперечатися.😅 Взагалі пишу там про все, що спаде на думку. Гарна мережа, щоб випустити пару. До речі, починав із 17 читачів, зараз уже більше 60-ти, тож потихеньку розвиваюся.Поки такі плани. На TikTok взагалі забив, адже немає натхнення для його ведення. Тому ті крінжові відоси залишаться на пам’ять.😅Якось так. А тобі бажаю спокійного та продуктивного дня! Не хворійте!🫡З вірою в ЗСУ та Перемогу! Слава Україні! 🇺🇦Підписка || Linkedin || YouTube || Threads