Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПТСР && Айті
Додано 14 лип 2024

ПТСР && Айті

@ptsrAndIt
Кількість підписників: 1 352
Фото: 615
Відео: 122
Посилання: 801
Опис:
🛡 Infosec Specialist у Superhumans Center. ⚔️ Ветеран ЗСУ з інвалідністю внаслідок війни. 💻 Пройшов шлях від Frontend до CyberSec. 🎙 Розповідаю про соціалізацію ветеранів та цифрову гігієну Для зв'язку: https://t.me/AntonBrit
Джерело

ПТСР && Айті | ​​Як ви боретесь з апатією?Як я вже писав раніше на мене так впливають...

Логотип телеграм спільноти - ПТСР && Айті ПТСР && Айті @ptsrAndIt
464 Охват/переглядів 2025-02-06 08:48 Повідомлення №680
​​Як ви боретесь з апатією?Як я вже писав раніше на мене так впливають магнітні бурі. Наприклад зараз в мене такий стан, що нічого не хочеться робити. І цей стан настільки хріновий, що аж хочеться вити.Під час цього стану, я постійно думаю, що я нічого не вартий та не відповідаю займаній посаді. І під час такого стану хочеться звільнитись. Але я розумію, що це всього на невеличкий період і тільки ця думка не дає зробити неправильні кроки.Але взагалі я розумію, що мені багато чого вчити. Адже в мене немає бази з освіти в напрямку кібербезпеки. Я багато чого не розумію ще і мені треба багато чого вивчати. Та з моїм станом здоров'я це робити набагато важче, адже проблеми з мозком дають про себе знати. Погана пам'ять та проблеми з увагою, постійний високий тиск та сильні головні болі, болі в хребті та багато чого іншого.Раніше я думав, що проблеми з увагою це просто через мою неуважність, але виявилось, що це через проблеми з функціонуванням мозку.І всі проблеми коли в мене такі емоційні гойдалки, впливають також на мій стан. Все це зводиться в абсолют і в мене просто думки, що я нічого не вартий.Єдиний варіант для себе, що я виділив, як з цим боротись це фізичні вправи. Але зараз я не можу нічого робити через одну проблему. Коротше замкнене коло.Тому прошу вашої поради в цьому питанні!Всім спокійного та продуктивного дня!З вірою в ЗСУ та перемогу! Слава Україні!Підписка || Linkedin || YouTube