Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Psy Poker
Додано 14 лип 2024

Psy Poker

@psypokerinfo
Кількість підписників: 632
Фото: 1,060
Відео: 195
Посилання: 671
Опис:
Ментал-коуч школи покеру "Еволюція". Профессійний гравець, та стрімер. Досліджую покер з точки зору психології - феномен оптимального ігрового стану. Консультую гравців https://t.me/Psypokerrr
Джерело

Psy Poker | Вчора був четвертий день катки підряд, ще й стрім вирішив підрубити. Г...

Логотип телеграм спільноти - Psy Poker Psy Poker @psypokerinfo
209 Охват/переглядів 2026-05-06 09:09 Повідомлення №2738
Вчора був четвертий день катки підряд, ще й стрім вирішив підрубити. Гра йшла важко, робив помилки.Всього відіграно близько 80 турнірів за 3 дні марафона, з результатів 2 проходки в другі дні. І як виявилося, вони припадають на мої вихідні і мій ДР 😆Стріми... Людина в усьому прагне прогресу, нехай повільного, але все ж. Розвиток - це природня потреба. На жаль, україномовний покерний етер, як не сумно це констатувати, завмер, що й зрозуміло з огляду на всі обставини.Нема розіграшів — нема активності. А ресурсу на це зараз в мене теж нема, і руми бюджети сильно урізали.Чатик мовчить, комунікація мінімальна, і я це добре розумію: просто нема енергії на розмову. Люди зайшли, увімкнули фоном і на тому спасибі.Зростання онлайну... за останні 2 роки теж практично нема(Альтернатив тут не існує, тільки вивчення іншої мови і закінчення війни, бо поки йде війна, людям не до покерних стрімів.Та я і сам такий, ну просто не хочеться говорити, я б оце підрубив і мовчав, але відповідальність не дозволяє це робити.Тож краще зосереджусь на вивченні своїх профільних дисциплін: покера, психології та на створенні контенту.Планів багато, а сил мало, тож варто їх розподіляти грамотно. Все, що не підживлює енергетично, має поставитись на паузу або бути трансформовано.В етер буду виходити тільки за партнерськими домовленостями і великим бажанням. По правді, мені дуже не вистачає людей і спілкування. Раніше стріми давали це відчуття, зараз енергообміну не відчувається.Продовжую вчити іспанську🤠Іспаномовні етери — це дуже далека перспектива, але яка ж екзотика))