Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Психолог від Бога
Додано 14 лип 2024

Психолог від Бога

@psychologist_from_God
Кількість підписників: 526
Фото: 384
Відео: 26
Посилання: 265
Опис:
Психолог і священник, це вже цікаво, погодьтесь Тут знайдете те, що допоможе розуміти себе, життя та інших. Без пафосу і занудства. Що зробить сильнішим Інколи добре і тихе. Інколи гостре і колюче, але так необхідне Живи і будь, - кажу я, - сміливіше
Джерело

Психолог від Бога | Неспроста цю людину віками шанують за мудру. Інтелектуальний внук само...

Логотип телеграм спільноти - Психолог від Бога Психолог від Бога @psychologist_from_God
423 Охват/переглядів 2026-05-29 04:55 Повідомлення №791
Неспроста цю людину віками шанують за мудру. Інтелектуальний внук самого Сократа і батько цілого Олександра, котрий Македонський.Арістотель!Арістотель багато розумного наговорив, але сьогодні я вам розкажу про його дорогоцінне поняття "діагоге".Ви врешті можете зрозуміти, чому ваше життя видається вам виснажливим, замотаним і в результаті може навіть пустим.О, мудрий Арістотелю, чи сам ти знав, що через тисячі років, у ситому, технологічному суспільстві ти будеш ще більш правий, аніж коли ти ту мудрість промовляв?Арістотель вважав, що людина не повинна весь час працювати, займатись користю чи виживанням. Подумайте тільки!Є ще вища форма життя, казав філософ, коли людина... мислить, споглядає, веде бесіди, займається філософією, музикою, поезією, вихованням душі.Тільки ж не плутайте це із розвагою чи просто відпочинком, або ж, боронь Боже, із часом в інстаграмі."Метою війни - є мир, - пише Арістотель, - а метою праці (ні, не комуналка і не новий айфон, як може здатись, а...)) - є "діагоге". Час на вищий спосіб життя, споглядальне існування, що веде до щастя.Мова фактично про те, що людині не слід жити в загоні, як і не слід попусту. Вся людська буденність і необхідність, яка має місце, повинна розумно слугувати вищій, власне людській формі проведення часу - спогляданню і осмисленню свого існування. Бо в цьому є благо для людини.Здається, це багато чого пояснює про втому, вигорання і розгубленість нинішньої людини, яка має бігти лише для того, щоб залишатися на місці. Яка, якщо й добирається до вищих форм життя, то хіба по дорозі на роботу. Якщо друзі - то в телефоні. А якщо вже відпочивати - то так, щоб відірватись і забутись.І знаєте, страшно не те, що людина сьогодні багато працює. Страшно, що людина не вміє вже бути.Живи і будь. Діагоге 🤍#іпросуспільство