Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 💚 Психологічна служба КНУ імені Тараса Шевченка
Додано 14 лип 2024

💚 Психологічна служба КНУ імені Тараса Шевченка

@psy_service_knu
Кількість підписників: 1 834
Фото: 1,620
Відео: 35
Посилання: 1,350
Опис:
🪐 Чат емоційної підтримки для студентів Helper Hub: https://t.me/helper_hub 🪐 Наш Instagram: https://www.instagram.com/ps.knu/
Джерело

💚 Психологічна служба КНУ імені Тараса Шевченка | ​​❄️ Січень і лютий зачасту можуть здатись нам одними із найскладніших...

Логотип телеграм спільноти - 💚 Психологічна служба КНУ імені Тараса Шевченка 💚 Психологічна служба КНУ імені Тараса Шевченка @psy_service_knu
546 Охват/переглядів 2026-02-02 14:00 Повідомлення №3198
​​❄️ Січень і лютий зачасту можуть здатись нам одними із найскладніших місяців року, коли після радісної атмосфери свят аж до весни навколо тріумфують завірюхи. Особливо сильно це відчувається зараз, у часи постійних перебоїв з опаленням та світлом внаслідок атак росіян. Кілька годин світла між світанком і заходом сонця, брудне снігове місиво під ногами, образ на щодень, складений з купи незручних шарів одягу… безсумнівно, всі ці речі можуть з легкістю увігнати в апатію. Такий повільний ритм життя чимось нагадує стан гібернації у деяких тварин. Аж до весни ми наче впадаємо у напівсплячку, коли єдине бажання з моменту пробудження — знову заховатись між ковдр і не виходити на навчання чи роботу. Однак сучасний темп життя для більшості з нас часу на відновлення та довші години відпочинку не передбачає. Стислі дедлайни й численні обовʼязки стає тим, що у цю виснажливу пору року відрізняє нас від умовного їжачка, який бачить десятий сон у своїй нірці глибоко під старими деревами. 🔹Тому памʼятай — немає нічого страшного в тому, щоб у найближчі місяць-півтора трохи сповільнити свій темп і не вимагати від себе того, що ти з легкістю та радістю робив влітку; 🔹немає нічого страшного, якщо нині ти не вийдеш проходити свої десять тисяч кроків у -15 градусів, або ляжеш спати трохи раніше, тим паче, якщо світла в оселі знову немає. Зима завжди була складним часом року, а в наші бентежні часи війни тим паче слід не забувати про це та подбати про себе 💫Немає сенсу каятись у зниженні активності у такі місяці, та й слухати закиди інших «знавців». Ти не «ледащо» або «сонько», а чудова яскрава квітка, що чекає свого часу, аби з приходом першого тепла розквітнути на повну. Адже хіба не краще дочекатись сонця на небі, замість того, щоб пробиватись через холодний міцний лід? Твоя ПС КНУ 💚