Джерело
Приємний Вечір🍷 | Думаю вже всі бачили новину про те що викрали хлопця Єви Мішалової на ...
4 530 Охват/переглядів
2026-02-21 14:09
Повідомлення №6580
Думаю вже всі бачили новину про те що викрали хлопця Єви Мішалової на Балі і нібито тримають його в полоні. Ситуація максимально мерзенна і гидка, від неї аж мурахи по тілу. В цивілізованому світі усе повинно проходити через компетентні органи, а не методами дикого бандитизму. Викрадення це злочин. Але співпереживання, чесно кажучи немає🫤. Хлопця Єви - Ігора Комарова пов’язують із дніпровськими «офісами», які роками розводять людей на гроші. І не будьте наївними: ці контори працюють далеко не тільки по РФ. Саме на ці кошти купувалися всі ті Birkin, Cartier та Gucci, якими Єва хизувалася в Instagram, як приклад того, як має поводитися «справжній чоловік».Це чергова демонстрація того, що за лакшері життям може бути абсолютно жахливий бекграунд найоба, скама і цинізму. І що нам - глядачам взагалі не варто вірити тому що показують в інтернеті. І так, важко повірити, що вона не знала, чим займається її чоловік. Знати, брати гроші й гордо демонструвати це в інсті - це свідомий вибір.За кого реально ми переживаємо, так це за наших військових у полоні, які проходять пекло за справжні цінності. А також, вкотре впевнилась, що чесний спосіб життя - це найкраще, що може бути.Коли ти знаєш, що за твій комфорт ніхто не заплатив сльозами чи навіть життям, а твоя безпека не залежить від вчасно видаленої геолокації. Краще спати спокійно без Cartier, ніж рахувати пальці в готелі на Балі.Бажаю усім учасникам зробити переоцінку цінностей у житті 🤷♀️