Дякую всім причетним... і особливо непричетним - без вас статистика була б менш цікава ❤️Ми примудрилися обкатати нові типи листівок, наліпок та інші штуки, які я досі не встиг нормально анонсувати. А ще вкотре підтвердили дивний факт: якщо дати творчим людям трохи свободи, вони починають приносити нові дизайни кожні кілька днів. Підозрюю, що малювалися вони десь між третьою ночі та четвертою ранку.Я досі не розумію, як працює наша технологія "Та нормально, вивеземо". Вона суперечить законам фізики, здорового глузду і планування. Але працює.За останній час було виготовлено понад 20 кілограмів мерчу. Саме кілограмів. Ми вже давно вимірюємо результати не штуками, а вагою.Так, встигли не все. Але якщо чесно - якби встигли все, то довелося б терміново придумувати нові проблеми.Люблю вас усіх ❤️Бо кожен із вас - це маленька, абсолютно унікальна фабрика емоцій, ідей, хаосу та раптових повідомлень о другій ночі з текстом: "А дивись, що я намалювала..."А я тим часом йду спати.Якщо хтось побачить ельфів, гномів або некроманта - передайте, що замовлення на реанімацію керівника все ще актуальне. ⚰️✨До нових пригод. І нових 20 кілограмів мерчу. ❤️
📚 Нова рубрика... або нарешті адмін прочитав щось крім чергової інструкції від зорельота USS Enterprise-------«Тією горою є ви» - Бріанна ВестЦя історія почалася так..Книгарня Є. 300 гривень. 200 сторінок... один вечір, який я розтягнув на декілька днів - не тому що не міг відірватись, а тому що іноді просто треба було зупинитись і посидіти з тим, що щойно прочитав.Знаєте.. Є такі моменти в житті, коли розумієш - щось треба міняти. Не навколо... а всередині. І ти ще не знаєш що саме, але відчуваєш це досить чітко. Саме в такий момент ця книга потрапила до мене.Назва не метафора і не красивий заголовок. Це діагноз. Найбільша гора, найбільше випробування в нашому житті - це ми самі. Не обставини, не люди, не брак чогось. Ми. І це одночасно найважча і найчесніша думка, з якою доводиться сидіти.Місцями книга говорить про прості речі... і здається - ну це ж очевидно, навіщо про це писати. Але потім натрапляєш на якусь "нову" думку - і щось клацає. Тихо, без драми. Просто запускається якийсь механізм всередині, який давно стояв на місці... і ти розумієш, що ця "очевидна" річ насправді була про тебе весь цей час. Просто ти ніколи не дивився на неї під таким кутом.Це не книга про те, як стати кращою версією себе за 30 днів. Вона про те, щоб спочатку чесно подивитися - а чому ти досі не там, де хочеш бути. І відповідь, як правило, незручна.Раджу тим, хто відчуває, що крутиться на місці... і вже готовий нарешті розібратись - чому.P.S. Інструкції від складних механізмів - one love... але ми, люди - теж достобіса складний механізм. І інструкція до нас - не одна сторінка...чи книга#чтиво
Трохи PRO. Залізо 🦾Не секрет, що десь рік тому я почав роботу над медіа-частиною студії... Мені подобається ідея прямих ефірів і різних форм соціального зв'язку з людьми.Люблю девайси, які допомагають - і ця допомога коштує не всіх грошей світу.Люблю UlanziКитайці і справді молодці, хоча часто до них є питання - але сервіс лишається на висоті (хоч і люблять вибити свої 5 зірок і солодкий коментар на маркетплейсах 😄).Десь два роки тому вони зайшли на ринок зі своїм аналогом Stream Deck - до речі, дуже кльова і недорога штука. А зараз додали до лінійки ще один кноб контролер - D100H : поворотна ручка і майже десяток фізичних кнопок.І тут починається цікаве - бо це не тільки про стрімінг.🎨 Для дизайнерів і художників - призначте на кнопки інструменти (надіюсь ви вже не використовуєте "не модний" Фотошоп а перейшли на щось менш кабальне і глючне) пензель, ластик, зум, скасування дії. Поворотна ручка чудово лягає на керування розміром пензля або рівнем прозорості - без постійного жонглювання мишею і клавіатурою.💡 Контроль світла — якщо у вас фірмові світильники з підтримкою керування (Ulanzi, Elgato, Godox та інші) - контролер інтегрується в загальну сцену: яскравість, колірна температура, вмикання/вимикання одним дотиком прямо під час зйомки чи ефіру.📷 Для фотографів - керування Capture One або Lightroom: корекція експозиції, перемикання між пресетами, і багато іншого - все на одному контролері під рукою.🎬 Для відеографів і стрімерів — сцени, мікрофон, музика, оверлеї. Один дотик замість пошуку по хоткеях.Доволі зручна штука - якщо розумієте, де і як можете її використати. #prolab #залізо
Як краще всього розповісти про листівки і принти 🤔Маркетинговий відділ ельфів каже: "ну дай людям....чуєш.... дай людям паки"Давайте зробимо так - оберемо 3 переможців які отримають по артбоксу від Лабораторії ДрукуАртбокс міститиме майже всі види листівок які виготовляються в нашій лабораторії на загальну суму 500 гривеньТакож розіграємо четвертий бокс серед найактивніших учасників, які запропонують будь які класні арти для друку (просто накидайте файлів з коментом "я не художник" під цим повідомленням і ви автоматично візьмете участь у розіграші)Інших митців ласкаво прошу поділитися своїми артами, або артами своїх друзів (просто лишіть коментар з посиланням на свій канал, або на канал вашого друга)Також буде додаткове преміум місце для тих хто захоче зробити відео огляд (напишіть в коментах "хочу розповісти про магію ельфів , або гномів")Знаю ініфи багато, але вам сподобається)))Резюмую:1. Кидаєте свої арти і отримуєте можливість отримати артбокс 2. Кидаєте арти вашого друга - він отримує можливість отримати артбокс3. Кидаєте естетичні арти або круті арти будь якого художника з мережі - маєте можливість отримати артбокс4. Хочете зробити відео огляд - отримаєте артбокс))Всього 5 місць і три категорії) - три (3) для художників, одне (1) для любителів класних артів і одне для того хто хоче зробити огляд)Розіграш через тиждень, або два - як вирішить бог світлаP.S. За репост даного поста, або активне "сарафанне радіо" - гноми будуть вдячні вам))#принти #івент
Любі мої фрімени ❤️Я, ельфи, гноми і також ескімоси (яких ніхто не бачив (поки)) - ми всі любимо вас)За останні два місяці в Лабораторії Друку з'явилося декілька нових технології, які поки недоступні для вас.Не тому що ви не можете... Ви можете все!!!Фей просто поки не зробив фірмові магічні штуки, щоб це було зручно для вас. Так я хочу щоб складне було доступним, навіть для тих хто думає що "складне - це космос"... і всі ви розуміли що насправді "космос - це ви".Магія лишається, але формат каналу поки буде методичний.Дайте шанс гномам і ельфам навести порядок в хаосі, щоб всі змогли отримати відчуття магії і тої самої казки.. від власної творчості ❤️Поки шукаю ініціативних людей, яким цікаві речі що ламають арт шаблони, рамки. Ви отримаєте багато приємного, ваша творчість знайде тут форму про яку ви не думали, але вона.. творчість.. мріяла завжди про неї.Мені треба рлзгребти гору ідей, в сам я цього не зроблю, тому якщо ми знайомі і ви знаєте як я працюю - просто напишіть мені ❤️P.S. Я хз що на зображенні, але ящик був дуже важким.P.S.S. Дякую Максу, Дену і Марії за ритуали підтримки, які не дають мені зупинитися. Магія існує завдяки Вам... І завдяки кожному хто підтримує діяльність нашого лампового проекту.#mood
🧝♂️ Підсумки року, або як кажуть ельфи: «було дуже цікаво»2025-й завершився.Артефакти зібрані.Майстерня шумить.Гноми бурчать, але працюють.Цей рік був про трансформацію.Про метал, папір, пластик і магію, замішану на електриці ⚡-------------------------------------⚙️ Як поповнилась армія трансформерів:🗡 Лазерний граверМи з ним ще не друзі, але він уже знає, як різати шкіру так, щоб це виглядало як мистецтво.Ельфи схвально кивнули. Гноми попросили не лізти без окулярів.🍶 3D вакуумний термопресЧашки, тарілки, акрилові блоки, чохли для айфонів (так, у мене андроїд, але гноми сказали - ринок є ринок).🖨 Пігментний принтерДля арту, який переживе дощ, сонце і, можливо, кінець епохи.Голографіка + пігмент = зорі зійшлися ✨Ельфи назвали це знаком.Гноми - правильним вкладенням.🧪 Машина для фотополімерних пластин і штампівТут я кайфую.І ви теж.Навіть якщо ще не здогадуєтесь.⚒ Прес для закатної продукціїВідомий також як Fullmetal Alch…Коротше - друг моєї жаби 🐸Зате брак у значках зведений майже до нуля.Гноми аплодують мовчки.📚 БрошурувальникАртбуки.Я бачу вас.Я йду до вас впевнено.✨ Інструменти для гарячого тисненняВи цього хотіли.Всесвіт почув.І дуже вчасно підкинув гарний набір прямо під руку.-------------------------------------📜 Матеріальні закляття📄 Арт-папірБлизько десятка видів.Я експериментую, гноми рахують, ельфи оцінюють текстуру.Те, що виходить - вам подобається, а це головне.💎 Ламінація всіх мастейГлянець, мат, голографіка.Стікери, обкладинки, стікерпаки - тепер це не просто друк, а артефакти.🧱 Друк на пластикуОсобисто мені - дуже подобається.Гноми теж схвалили. А вони знаються.-------------------------------------🌐 Наноцифрові ритуали:🕸 СайтВсе ще в процесі.Але вже живий і дуже перспективний.У 2026 хочу навести там ще більше порядку, щоб вам було зручно, цікаво і трошки магічно.🔜 Скоро відкриється розділ “АртАрсенал”Місце, де кожен з вас зможе завантажити шаблони та графічні ресурси від інших художників.Бо знання - це сила.А спільнота - це взагалі імба.-------------------------------------🧙♂️ Подяки від усієї майстерні:Окрема подяка Кіберельфу Денута його армії серверів з іменами приємних вайфу 🖥️✨Без вас цей світ завантажувався б довше.Ельфи вдячні Максу і Марії за підтримку розвитку студії.Ви не дали ельфам і гномам задовбатися і спробувати щось нове✨2025 був роком збору артефактів.2026 - буде роком їх застосування.Ельфи готові.Гноми затягнули пояси.Майстерня не спить.#історія #prolab
Привіт улюблена та креативна спільното.Ера темної магії продовжується і соплі атакують моє тендітне фейське тіло, але давайте краще я розкажу вам про щось цікавеЯ багато експериментував з форматом для артбуків, та фотобуків і це дало певне бачення нового (або не такого нового) проектуОдразу скажу що це буде "не формат" бо в більшості випадків специ з друкарень та типографій казатимуть саме це слово - "Не""Так не роблять".. "Так не доцільно".. "Цей папір не використовують для цього"..Ви ж любите мене не за ці слова? А за те що мені і гномам по@$й на стандарти і рамки?))Якщо так то слухайте далі..У ельфів та гномів була ціль - створити новий експериментальний, і саме головне, доступний формат для друкарської продукції.Необхідно було вирішити декілька основних і важливих моментів:1. Паперовий блок - я відмовився від звичайного паперу. Живіть з цим. Друкувати арти на звичайному папері - злочин і справа не в ціні і економії. Тому матовий і глянцевий арт папір це те що треба а інколи можна використати щось більш екзотичне типу фактурного, а-ля акрельного.2. Обкладинка. Тут у гномів все як треба. І кожна обкладинка є індивідуальною, але арт-картон це те що треба, а якщо додати декілька видів фірмової постобробки то обкладинка стає "як для себе і в кращі часи"3. Особливості. Артбуки будуть комбінуватися з більшістю мерчу з яким ви знайомі - тобто "інша друкована продукція" буде гарно і гармонічно доповнювати артбук.4. Колекційніцсть. Ви це можете збирати. Я люблю збирати круті речі і вам раджу.Я нехочу щоб ви сприймали новий вид продукції, як щось "звичайне")) і ви навіть не уявляєте як сильно нехочу. P S. А все тому що кількість мистецтва,яке ви створюєте вже давно переросло принти і листівки.