Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Продакт Меменджер
Додано 06 гру 2025

Продакт Меменджер

@product_memenger
Кількість підписників: 1 421
Фото: 36
Відео: 19
Посилання: 35
Опис:
Ігор, працюю продактом в Ріфейсі, вже більше 4 років. Запустив 5 апок 🫨 Тут шерю продуктові інсайти та історії з роботи. А ще роблю небумерські продуктові меми, ви думаєте чому я меменджер? 🤫 Писати мені сюди: @ihor_levenets

👥 Кількість підписників

1 421
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: -2

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,450 26-03-26 16:14
хто втомився працювати над одноманітними задачами середньостатистичної української продуктової айтішки, розгляньте для себе можливість попрацювати гроуз менеджером мембершип програми у the Kyiv Independentви точно чули про це медіа – це найбільше видання про Україну англійською мовою і на західну авдиторію. я дружу із менеджмент командою kyiv independent і постійно захоплююсь розповідями, як вони в медіа бізнесі використовують різні гроуз і продуктові підходи із стартап / tech сектору. це прям непересічно, особливо на ринку українських медіа.ось вакансія: https://kyivindependent.com/marketing-growth-manager/основна задача – збільшувати кількість платників підписки kyiv independent. і конверсійними, і продуктовими, і аквізішн методами. окрема цінність такої роботи – ви будете працювати над поширенням голосу України у світі.думаю що вакансія найкраще підійде для піемемів і гровз продактів, але юамам і просто продактам точно теж є сенс податись.подавайтесь напряму по посиланню або краще напишіть мені і я весь зареферю 🤝
👁 2,120 26-03-10 12:52
по ходу пора прошарюватись в claude codeвечеряв 2 місяці тому з Віталіком @rozhevski з Numo ADHD і він розказав що записався на якийсь дуже дорогий і напастований курс з АІ."ой, ще один... 🙄" – подумав я і забив на цю інформаціюале останні кілька тижнів почав бачити в нього в лінкедіні пости про те, як він класно автоматизовує купу стартап і продакт рутин клодом, і в якийсь момент я зрозумів що по ходу Віталік все-таки тепер знає щось, чого не знаю я. у нього РДУГ і через те що він зловив жосткий гіперфікс на клоді – у мене тепер зʼявилось реальне фомо дізнатись а як саме він тепер юзає його)і якраз в цей момент він мені пише й каже що робитиме про це благодійний івент. куди ви всі теж можете підключитись – в четвер о 17:00. точно буде корисно, Віталік дуже по ділу чувак, деталі і реєстрація тут, збір само собою на сили оборони:https://koloua.com/targeted/campaigns/event1203-12610469я точно буду, не пошкодуйте і ви виділити вечір трохи краще прошаритись в найбільш хот баззворді сьогодення клод кодіп.с. а я може спробую десь скоро нарешті і сам написати новий корисний пост про те, як ми закрили останній продукт (той самий, з яким у нас були проблеми з СПМ-ом).
👁 2,740 25-09-08 14:40
PMM-и і UAM-и, треба ваша допомога і експертна думка 🤜🤛запустили ми коротше новий продукт (я якраз був останнім часом зайнятий ним, тому трохи притих з постами 🌚)ніша – едюкейшн. ринок – США. наразі цей продукт хоститься в форматі навчального курсу на LMS-ці, поки ми перевіряємо економіку перед тим як прийняти рішення про розробку повноцінної мобільної апки. перевіряємо економіку через квізовий веб-фаннел, який рекламуємо через meta. доволі класичний сетап. лонч поки що тяжкуватий – у нас дуже високий CPM на meta. настільки високий, що ми розуміємо, що ніяк не зможемо з ним звести економіку. тому питання до колективного розуму моїх підписників (особливо піемемів і юамів) – чи стикались ви коли-небудь з дуже високим CPM на старті веб-фаннел продукту, який не хоче зменшуватись, і що би ви порекомендували робити в такій ситуації?що ми вже пробували:1. оптимізація кампаній не на покупки, а на AddToCart – не допомогло. точніше, CPM це зменшило дуже добре (кратно), але покупок не було взагалі, бо мета почала приводити авдиторію, яка клікає, але не купує. тому цю гіпотезу відкинули2. сетап кампаній на інші гео – не допомогло, CPM високий на всіх гео3. сетап кампаній не з броад таргетингом, а по релевантних інтересах – не помогло. CPM все ще високий, конверт в покупку навпаки впав. 4. знайшли точно класний креатив, який має дуже хороший CTR i CR to Paid, + вже отримали на ньому 50 покупок щоб пройти льорнінг фазу оптимізації мети. CPM трохи зменшився, але незначно. далі не зменшується.ми розуміємо, що проблема точно в CPM, бо CTR в нас хороший, а CR to Paid навіть трохи вищий ринку. лише от CPM тризначний, який ми ніколи раніше не бачили на жодному проєкті 💀приймаю ваші думки, питання і рекомендації в коментах 👇