Джерело
Про податки ФОП в Україні | Знову про введення військового збору для ФОП!Раніше про це говорили ли...
34 700 Охват/переглядів
2024-07-18 11:54
Повідомлення №794
Знову про введення військового збору для ФОП!Раніше про це говорили лише теоретично та здогадуючись що ж нас може чекати в майбутньому. Та на сьогодні маємо вже текст законопроекту з конкретними ставками військового збору для ФОП.ВАЖЛИВО!!! Це лише законопроект, його ще ніхто не прийняв. Ведеться обговорення. Крім того підвищені ставки військового збору пропонують на період дії військового стану.То як це все вплине на звичайних ФОП???1) Збільшується діюча ставка військового збору, а значить за найманих працівників ФОПи будуть платити не 1,5%, а 5% ВЗ.2) Вводиться сплата військового збору для ФОП на 1 та 2 групі єдиного податку за себе, в розмірі 5% щомісяця від двох мінімальних заробітних плат. В цьому році це буде 710 грн. за місяць.3) Вводиться сплата військового збору для ФОП на 3 групі в розмірі 1% від суми доходу. По суті, тепер ФОП 3 групи просто буде платити не 5% податку, а 6% податків.За рухом законопроекту слідкую і в разі змін чи після прийняття - обов'язково буду повідомляти в цьому каналі. Текст законопроекту кидаю в коменти.