Джерело
Orikhiv_press | Еко-толоки стали доброю традицією для багатьох громад, адже це не лише...
127 Охват/переглядів
2025-04-19 08:43
Повідомлення №3915
Еко-толоки стали доброю традицією для багатьох громад, адже це не лише про чистоту, а й про турботу, взаємодію та відповідальність. Це прояв небайдужості до навколишнього середовища та бажання зробити свій простір кращим, безпечнішим і привабливішим. Так, до Всеукраїнського Дня довкілля працівники Пологівської районної державної адміністрації провели еко-толоку на території біля модульного містечка в одному із районів міста Запоріжжя.Учасники толоки прибрали побутове сміття, очистили зелені зони від пластикових пляшок, старих речей та іншого непотребу, що накопичився на території.Окрім того, працівники військових адміністрацій населених пунктів району та Воздвижівської сільської ради спільно з мешканцями громад провели власні еко-толоки на території району та у місті Запоріжжя. Під час прибирань учасники впорядкували міські та сільські території: зібрали побутове сміття, сухе гілля, опале листя, а також очистили узбіччя доріг і прилеглі ділянки населених пунктах Воздвижівської і Преображенської громад, у містах Оріхів, Гуляйполе та Запоріжжя, інформує Пологівська РВА