Джерело
Православна Волинь | У десяту п’ятницю після Пасхи в Казанському храмі села Озденіж звершил...
299 Охват/переглядів
2026-06-20 07:51
Повідомлення №9515
💒У десяту п’ятницю після Пасхи в Казанському храмі села Озденіж звершили соборне богослужіння.19 червня 2026 року, у Свято-Казанському храмі села Озденіж було відслужено урочисте богослужіння з нагоди 10-ої п’ятниці після Пасхи.Так склалося історично, що саме в цю п’ятницю віряни села уже багато років вшановують Озденізьку чудотворну ікону Божої Матері та моляться перед святим образом Пречистої Богоматірі.Божественну літургію очолив благочинний Рожищенської округи прот. Петро Іваничко, якому співслужили настоятель храму архімандрит Кирил (Видрич), сонм кліриків Волинської єпархії та гості у священному сані.Молилися на богослужінні також і віряни краю. Під час Божественної літургії священнослужителі піднесли молитви до Пресвятої Богородиці за Україну, воїнів, які захищають нашу Батьківщину, та за усіх православних християн.Окрасою богослужіння став спів дитячого храму Петро-Павлівського храму м. Луцьк під керівництвом матінки Марії Федчук.Після завершення Божественної літургії відбувся хресний хід