Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Потішная Кліо
Додано 14 лип 2024

Потішная Кліо

@potehaklio
Кількість підписників: 1 009
Фото: 2,510
Відео: 266
Посилання: 395
Опис:
Путівник історією, з долею гумору, розрахований на людей з критичним сприйняттям світу, всесвіту, і взагалі😉 Також шукайте на каналі академічні можливості для гуманітаріїв🔥
Джерело

Потішная Кліо | Насправді американські претензії на Гренландію роблять всі розмови щод...

Логотип телеграм спільноти - Потішная Кліо Потішная Кліо @potehaklio
573 Охват/переглядів 2026-01-19 13:43 Повідомлення №3239
Насправді американські претензії на Гренландію роблять всі розмови щодо України в принципі безперспективними.Адже вся суть спільного захисту України була захистити світовий порядок, який, зокрема, одним зі слонів має принцип нерушимості світових кордонів. Тобто світопорядок ледь не основним принципом вважав саме цей принцип. І війни з метою захоплення територій інших країн вважались неприйнятними, як такі, що пішли в забуття після Другої Світової.Росія була ледь не першою хто порушив цей самий світопорядок та ще й в Європі і всі зусилля західного світу були в тому, щоб цей світопорядок врятувати і показати, що захід готовий боротися за свою першість у цьому порядку, як його гарант. І тепер, коли головний світовий поліцейський на пряму руйнує міжнародне право, принципи утримання від військових злочинів, принципи світової вільної торгівлі, що включають також вільне мореплавство, відмовляється від ролі цього самого поліцейського, і, нарешті, здійснює територіальну агресію щодо представника західного світу..... от тепер колективний захист України дійсно не має сенсу.Самі подумайте, який тепер сенс розповідати Росії про неприпустимість розгортання війни, анексії територій, викрадення людей? Старого світопорядку за великим рахунком станом на зараз немає. І єдиний шанс його повернути - це хоч якось ставити на місце США, а не Росію, тепер США є головною загрозою.У разі, якщо американці не відмовляться від свого вармонгерства, захоплять Данію, а потім підуть війною на Канаду, в що я вже цілком вірю, то які взагалі претензії можуть бути до Росії? Вона просто візіонер, який передбачив нові правила світових відносин.