Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - пост не лол 5а меми
Додано 18 жов 2021

пост не лол 5а меми

@postnelolmemes
Кількість підписників: 356
Фото: 370
Відео: 228
Посилання: 42
Опис:
ошіхітео шіхітео фізфак чемпіон предложка – трохи відпочиває чат - https://t.me/+e2rC7ozZpJ5mZTli стікери 1 – https://t.me/addstickers/fizfakpack стікери 2 – https://t.me/addstickers/nelolstickers новини – @postnelolnews

👥 Кількість підписників

356
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: 0

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 177 23-06-22 16:25
Четвертий сезон:останній перед вибором руту КТП. Він супроводжувався рядом сайд-квестів, наприклад, івент на Фізичний Експериментальний Максимум (математичний теоретичний мінімум) і додаткові пари по вигадкам австрійського нехудожника (Кванти)... Але про них я багато розказувати не хочу, бо це ж сайд-квести, хто захоче сам пройде...У коробці лежить какульок (теорія ймовірностей): дуже трікі сюжетка, бо спочатку здається, що ти це вже проходив в минулій частині гри, але все стає цікавіше і складніше по ходу. Сам по собі курс цікавий, але нічого прям унікального — 7 мене із 10 чути?Небограй (двох)зірочки хапай (Методи Матфізики) — дуже дивна, але капєц яка цікава сюжетка. Купу складних квестів, за які ти отримуєш різні ачівки. Проблема в тому, що ці квести треба постійно здавати головному босу, а він буде тобі давати на них оновлення. До адміна завжди можна звернутися за гайдом по цим квестам, щоб багато не паритись. Окрім того там ВНАТУРІ БУЛИ КВЕСТИ БЕЗ ІРОНІЇ... Оцінка 10 да із 10 такSt. Anger (Електродинаміка) — Взагалі, не те щоб було погано. Квести цікаві, підказки до основної сюжетки інформативні, але головний бос часто включає рейдж-мод, а квестгівери усіх фракцій дуже душно приймають квести... 3 компанії, капіталізація яких перевищує трилліон із 10 Кружок "Ачюмєлиє ручкі" (Основи електроніки) — жесть яка дивна сюжетка, разраб тобі в ІРЛ надсилає розібраного робота і ти його маєш зробити, показати і скинути разрабу. Я закрив квест на 100% було прикольно. 10 курс- із 10 ера.Оп мізантроп тика — мало що можу сказати про мейн квест — він був якимось сируватим, а от сайди... їх моїй фракції видавав НПС—пірат (на цьому моменті відбувається злиття цієї сайд-сюжетки з аркою лаб) і це була така йобка... Це було цікаво, але жесть як складно. Потім ми збиралися в рейди і ці квести виконували. Не завжди це можна зробити з першого разу. 10 ви прихильник сталіна із 10 неіснуючих ковідівАле все було б занадто добре, якби так... У мене було продовження Нюхача Старост... Я дізнався, чому на гербі Берліна ведмідь, як він пов'язаний із Японією і.... ТА Я ВЗАГАЛІ НЕ ЇБУ ЧОМУ Я ЦЕЙ КВЕСТ ПРОХОДИВ. Особисто я проскочив по шорткату до фінального боса і заластхітив його його ж синім словником китайської мови... все ще 0 честей Марії із 10 донн РозЗагальна оцінка сезону 8/10... Прям крутий сезон був... Мені сподобався)))