Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - В барі у Портера
Додано 09 чер 2021

В барі у Портера

@portersbar
Кількість підписників: 161
Фото: 234
Відео: 21
Посилання: 421
Опис:
Якщо ви втомилися від звичайних інформаційних каналів про футбол, тоді вам сюди. Канал Євгена Мороза. Для зв'язку: https://t.me/yevhenmoroz
Джерело

В барі у Портера | І у вильоті Дніпра-1, і у Ворскли є одна спільна риса. Індивідуальні п...

Логотип телеграм спільноти - В барі у Портера В барі у Портера @portersbar
88 Охват/переглядів 2023-08-03 19:35 Повідомлення №780
І у вильоті Дніпра-1, і у Ворскли є одна спільна риса. Індивідуальні помилки у надмірній кількості.Звичайно, не помилятися неможливо, всі ми люди, і коли помилки трапляються, то треба все зрозуміти. Проблема саме у системності, хронічності цих помилок.Не хочеться кричати зараз "ми всіх сильніші", але за грою - хіба Дніпро-1 та Ворскла вже настільки очевидно поступалися своїм опонентам? Та ні. Причому Дніпру-1 ще й хочеться віддати за це належне - все ж Панатінаїкос був би непростим суперником навіть до повномасштабної війни?Але ось тут дві помилки Дениса Мірошніченка. А тут - невдала гра Євгена Волинця. А тут вже Павло Ісенко помиляється. А тут програє боротьбу Ігор Пердута.Помилки Дніпра-1 та Ворскли не мали системного виразу, але їхня системність - вражає. Це все говорить про рівень футболістів, що грають у складі цих команд (подивіться лише, у якому складі вийшла Ворскла, Пердута та Ісенко - чи не найкращі гравці у цій команді).Далі буде гірше, здається, я вже про це казав. Причому Дніпро-1 свої єврокубки ще запросто може отримати - достатньо просто виграти одне протистояння в кваліфікації якогось турніру.P.S. Чекаю на старт виступів від Динамо, це має дати чітку відповідь на питання, у якій саме дупі знаходиться український футбол.