Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - В барі у Портера
Додано 09 чер 2021

В барі у Портера

@portersbar
Кількість підписників: 161
Фото: 234
Відео: 21
Посилання: 421
Опис:
Якщо ви втомилися від звичайних інформаційних каналів про футбол, тоді вам сюди. Канал Євгена Мороза. Для зв'язку: https://t.me/yevhenmoroz
Джерело

В барі у Портера | Сірість. Боюся, але інших емоцій від цьогорічних єврокубкових фіналів ...

Логотип телеграм спільноти - В барі у Портера В барі у Портера @portersbar
60 Охват/переглядів 2023-06-10 09:49 Повідомлення №740
Сірість. Боюся, але інших емоцій від цьогорічних єврокубкових фіналів поки що не маю. А сьогодні все може взагалі перетворитися у жах, бо Ман Сіті - однозначний фаворит протистояння з Інтером.У новій частині сімейної франшизи Форсаж герой Джейсона Стетгема лупцював в своєму гаражі грушу. Хвилин через п'ять-сім після "дивовижних" екшнсцен я помітив в гаражі особу, якої у той момент там не могло бути: побитого чувака, який втікав. Лише потім до мене дійшло, що Стетгем лупив грушу, в який був цей чувак.Звичайно, що хочеться вважати Інтер гідним супротивником та командою рівня фіналу Ліги чемпіонів. Недарма ж вони туди пройшли. Але давайте ще раз нагадаємо для себе, кого подолав Інтер у двох попередніх раундах плей-оф. Бенфіку та Мілан. Кого подолав Ман Сіті? Отож.А ще хочеться думати, що Гвардіола вирішить знову перемудрити. Подібне ж уже кілька разів траплялося, свіжий спогад - ось те протистояння з Ліоном, яке закінчилося сенсаційною поразкою тільки тому, що Пеп вирішив раптово перебудуватися. Але ж ні: Гвардіола чи не відкритим текстом говорить, що все буде, як і в попередніх матчах. Механізм працює, який сенс щось змінювати?Хочеться думати також і про те, що ці сакральні знаки про щось говорять. Всі поразки італійських клубів в цьогорічних фіналах єврокубків, жага реваншу Гвардіоли за програш у 2021-му. А в одному Телеграм-каналі прочитав, що Інтер вигравав єврокубок тоді, коли це й робив і Вест Гем - це точно має щось означати.Цей фінал може вийти напрочуд драматичним, і все тут залежатиме від Інтера. Проте я не бачу передумов, чому Ман Сіті має програти в основний (чи навіть додатковий час) Інтеру цей матч.Але фінал Ліги чемпіонів - це дуже велика подія, щоб проходити повз неї.