Джерело
Попаяний скетчбук | На жаль, не всі дітки сьогодні підуть до школи…Для мене найжахливіше у...
122 Охват/переглядів
2025-09-01 06:45
Повідомлення №1035
На жаль, не всі дітки сьогодні підуть до школи…Для мене найжахливіше у цій війні є не так втрачати близьких, друзів, знайомих, а те, що через війну страждають наші ні в чому невинні діти.Під час роботи над своєю книгою «Подорож додому» (в рамках навчального року) я дуже занурилася у цю тему. Багато плакала – то від страхітливих даних, на які натрапляла, то від щемких фотографій та історій.Завданням крайнього семестру у Варшавській академії було створити ілюстроване видання на основі статистичних даних. Я, звісно, не могла не скористатися можливістю вкотре закордоном нагадати про воєнні злочини московії.За донат 250грн на збір ви можете отримати електронний оригінальну версію (польською мовою) та переглянути книгу. Кидайте плюс в коментарі, я з вами звʼяжуся У цих трьох ілюстрація зображую сюжети флешбеків та насування журби, евакуяцію з Покровська та згадую О.Паскаль – талановиту юну гімнастку, яка втратила ногу через ракетну атаку. Всі дані взяти з перевірених офіційних джерел. Зокрема ООН тощо.