Джерело
Попаяний скетчбук | Мене так дратують репліки стосовно моїх великих робіт «О, а чом би тоб...
311 Охват/переглядів
2025-05-07 14:50
Повідомлення №953
Мене так дратують репліки стосовно моїх великих робіт «О, а чом би тобі її не продати».Спасибі, я вже продала з декілька десятків своїх малюнків, рисунків, портретів, тож якщо я хотіла би, я би і ці продала) можу і сама здогадатися)))Я з вересня 2023 року малюю серію олійних полотен, аби створити свою першу соло-виставку об’єднану однією темою. Тож мені треба зібрати колекцію з хоча б 5+ полотен. А вони в мене величенькі. Плюс робота займає часом пару місяців, бо я паралельно жонглюю заробітком з декількох джерел аби оплатити свої рахунки і матеріали для малювання, десять предметів в універі на які треба робити домашку і інші повноцінні творчі проєкти + тренування з йоги і боксу.А обурює мене те, що створюю я їх не для комерційної вигоди! Я хочу аби ці полотна висіли в музеях, галереях і їх побачило якомога більше людей. А не продати їх в закриту колекцію для однієї людини… це повинно бути надбанням всіх. Ну а як виросте моя ринкова вартість, буде кілька виставок, можна буде переглянути це питання)