Ветеран АТО, харків’янин Ігор з позивним «Князь» - коли у лютому 2022 року російські війська підійшли до рідного міста, він не зміг бути осторонь.«Залишатися вдома та просто дивитись на те, що відбувається - суперечить моїм принципам».Він долучився до лав 228-го батальйону (зараз другого механізованого) 127-ї Харківської бригади звичайним солдатом. Крок за кроком, Ігор пройшов командні ланки: очолював відділення, взвод, а згодом і роту. Двічі отримував поранення, але після складних реабілітацій щоразу повертався у стрій до своїх побратимів.Під час служби закінчив офіцерські курси. Сьогодні "Князь" у званні капітана обіймає посаду заступника командира 2-го механізованого батальйону з психологічної підтримки персоналу.Його принцип залишається незмінним: «Найголовніше - приїжджати до братів по зброї, спілкуватися з ними, вирішувати проблемні питання».Історія Ігора - приклад, як бойовий досвід, відповідальність за підлеглих та відданість справі формують справжнього бойового командира.Instagram | YouTube | TikTok |Facebook | Telegram | Website|Підтримати 127 бригаду
👥 У суспільстві багато істерик навколо мобілізації. Люди кричать, що «ТЦК порушують закон», що «хтось інший має йти», що «все несправедливо». Так, бувають порушення, бувають перегиби, і кожен такий випадок має отримувати правову оцінку. Але є реальність, яку не можливо ігнорувати: без поповнення не буде піхоти, без піхоти не буде фронту, без фронту не буде міст.❗Війна завтра не закінчиться. Ворог не зникне сам по собі. Лінію тримають конкретні люди — ті, хто стоїть у бліндажах, хто ловить на собі FPV, хто закриває прориви, хто не спить ночами під обстрілами. І ці люди не безсмертні. Їм потрібна ротація, підсилення, заміна. Це не «хотєлка» — це умова виживання країни.➡️ Багато хто любить прикриватися фразами «а чого поліція не воює», «а чого депутати не на фронті». Але воюють і поліція, і депутати, і держслужбовці — гинуть так само, як усі інші. Просто бронелобим цього не доведеш: вони живуть у світі, де війна — це щось далеке, що «обійде їх стороною». Але війна нікого не обходить. Вона приходить у міста тоді, коли нема кому тримати передову.❗ Мобілізація — це не про бажання. Це про те, щоб у Харкова, Києва, Одеси, Дніпра і сотень інших міст був шанс жити. Бо якщо не буде кому стояти на фронті — не буде кому захищати нічиї «права», «комфорт» і «спокій».
❗️8 погибших и более 30 раненых — последствия массированной комбинированной атаки со стороны рф➡️Киев и область - повреждено общежитие и жилые дома. Погибли три человека, более 20 получили ранения.➡️Хмельницкая область – 4 погибших и 5 раненых. Разрушены 6 частных домов, еще более 20 — повреждены, также пострадали учебное заведение и транспорт.➡️Николаев - удар по пятиэтажке: один человек погиб, пятеро ранены. Два этажа разрушены, другие — повреждены.➡️Харьков – по городу ударили 4 БпЛА. Трое раненых, среди них ребенок.➡️ Сумская область – самый массированный удар по Конотопу со времен Второй мировой войны, — сообщает мэр. Разрушен объект инфраструктуры, часть улиц осталась без света. По состоянию на данный момент жертв нет.➡️ Одесса - повреждены автомобили.➡️Черниговская область – удары ракетами и БпЛА. Зафиксировано попадание в разных районах, вспыхнули пожары. Информация о пострадавших уточняется.➡️Тернополь - вследствие удара ракетой типа «Калибр» частично повреждено здание одного из промышленных предприятий