СБУ знайшла у керівниці Миколаївської обласної МСЕК понад 450 тис. доларів США і російський паспорт її синаСлужба безпеки викрила керівницю обласного центру медико-соціальної експертизи Миколаївської облради на корупційних схемах для ухилянтів. Під час обшуків у фігурантки виявлено понад 450 тис. доларів та колекцію ювелірних виробів, які вона переховувала за різними адресами. Так, більшу частину вилучених грошей та коштовностей знайдено в помешканні її сина – інтерна медичного вишу, в якого СБУ виявила також російський паспорт. За наявними даними, молодик оформив громадянство країни-агресора у колишньому генконсульстві рф в Одесі до початку повномасштабної війни. Також для переховування нелегальних доходів посадовиця оформила на свого сина три незадекларовані квартири. За даними слідства, протягом 2015-2023 років очільниця МСЕК зазначала у своїх деклараціях винятково офіційні прибутки на загальну суму трохи більше 2 млн грн. Крім того встановлено, що у 2023 році посадовиця оформила собі та сину 2-гу групу інвалідності для отримання від держави додаткових пільг та соціальних виплат. На підставі отриманих матеріалів вирішується питання щодо повідомлення чиновниці про підозру. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Комплексні заходи з викриття корупції у лавах МСЕК проводили співробітники СБУ в Миколаївській області за процесуального керівництва Миколаївської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону.
🔥 Обіцяний інсайд по з'їзду Європейської Солідарності. Найголовніше!- зібрались на Лаврській 10 жовтня. Через боязнь ТЦК на з'їзд прибули більшість жінок і чоловіків овер 60. Всього припхалось трішки більше 100 делегатів.- Петра Олексійовича переобрали головою партії. Примітка: обирали Порошенка без присутності самого Порошенка. Лідер приїхав уже після голосування. Дякував за довіру і виглядав щасливим. - Синютку переобрали першим заступником голови партії. Примітка: перед голосуванням керівники шести обласних організацій ЄС планували винести питання про звільнення Синютки з посади куратора регіонів і першого зама голови партії через його хамську поведінку під час нарад і регулярні матюки онлайн і оффлайн. Але більшість, разом із Порошенком, була ЗА, тому Олег Михайлович поки що куратор і перший зам. Синютка не радів, дивився на усіх з-під лоба, бо внутрішня контра підкралась максимально близько.- Віка Сюмар намалювала на коліні якісь рейтинги, де, зрозуміло, перемагає партія Великого ПеПо. Усі хлопали в долоні і кричали "а**єть". Вірять в перемогу партії. Ще розповідали про те, як погано живеться усім і як усі сумують за періодом правління П'ятого.- Іра Геращенко виступила в ролі статистки і намагалась виглядати впливовою. Усім було пофігу, бо у Лідера немає конкурентів.- оголосили про нову ідеологічну програму партії. Основним наративом майбутніх виборчих баталій визначили наступне: "Війни не було б, якби Порошенко був президентом". Будуть активно юзати усюди. Уже масово пішло в тираж на соцмережі і ефіри.Усе інше - нецікаво. Свято лицемірства і очковтирання. Бо ж який лідер, така й партія, яка партія - такий лідер. P.S. Дякуємо нашим читачам - "єесівцям" і окремим нардепам, які поділились інсайдами. Продовжимо уже за результатами вказівок і рішень, прийнятих на з'їзді 🔜ПолітБавовна / Підписатись
🔥 І по підготовці до виборів (у паралельній реальності ПЕСів). На Лаврській формують два ешелони членів ДВК/ТВК. Перший ешелон фактично сформовано, однак Синютка вимагає в регіонів сформувати запасний резерв загальною кількістю понад 50 тис. членів.Уявляєте, під час війни ці клоуни планують залучити більше 100 тис. своїх ухилянтів для роботи у виборчомах. Ок, не 100 тис. "ухилянтів", а нехай 30 чи 20 тисяч чоловіків (бо ж у більшості в комісіях будуть представлені жінки).Тут вражає масштаб підготовки і загальна вимога - "ми повинні бути у кожній ОТГ, на кожній дільниці, як основним представництвом, так і резервним". І перший і другий ешелон - по 50 тис. осіб кожен. Окрім підбору членів виборчкомів, є вимога перекрити відповідальними особами від партії усі ОТГ України, а їх, на хвилинку, більше півтори тисячі. ПеПо серйозно готується. Дуже серйозно у них працює агітаційна машина. ДУЖЕ! Тут віддаємо належне. І в такому випадку Система точно б'є Клас. Поки керівництво країни зайняте війною, ПеПо і Ко формують внутрішню армію. Не для фронту, - виключно на вибори.Усе інше - неважливо.ПолітБавовна / Підписатись
Після цього депутати перейдуть до багатостраждальних призначень керівників найбільших медичних закладів 🫤До цих трьох, що на скріні, скоріш за все додадуть ще призначення гендиректора Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні. Тут Богдан Чечотка проблем не буде мати. Як і Андрій Васько та Сергій Федоренко на посади гендиректора "Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" і "Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні" відповідно.А от в Олега Дуди все таки можуть бути проблеми з призначенням. Кажуть, що проти цього призначення виступають навіть ті, хто публічно його підтримує. Ця публіка дуже різношерстна і включає навіть єесівців і слуг народу. Але все побачимо за підсумками голосування в сесійній залі.До речі, нещодавній інфовкид про нібито кримінальні справи проти Олега Дуди відбувався без рухівця Гагалюка, як ми писали раніше, а із зовсім іншими політичними силами, які вирішили збити Дуду і реанімувати Ковальчука. Тому перепрошуємо Богдана Гагалюка за некоректне звинувачення. Зі всіма буває 🤷♂
Ми стільки разів писали про треш з львівською Агенцією регіонального розвитку, що ви вже могли втомитись 🤷♂ Але ми і далі будемо продовжувати це робити, бо після звільнення Фільца трешу там менше не стало 🤦♂Чому ми це робимо? Бо це установа, яка мала б залучати на Львівщину сотні мільйонів, а може й мільярди, гривень грантових коштів. Але Фільц зробив все, щоб цього не сталось. Більше того, він зробив все, щоб ця установа перетворилась на відстійник, куди ніхто не хоче йти працювати, бо розчистити ці "Авгієві стайні" це mission impossible 🙅♀Але...Але це не стримує голосисту депутатку Львівської облради Наталію Галецьку знову пропихати туди директоркою "свою". Вона вирішила скористатись тим, що і Максиму Козицькому, і його першому заступнику Андрію Годику, і навіть директору департаменту економічної політики Степану Куйбіді, стало глибоко пох на майбутнє цієї Агенції, тому почала активно лобіювати свою подружку Ірину Тимечко на нову директорку. Підтвердження є в протоколі Наглядової ради Агенції (на скрінах).Єдиний, хто не змирився з такою ідеєю Галецької, є нардеп від "Голосу" Ярослав Рущишин (самі в шоці від цього 😳). Рущишин, окрилений перемогою в проштовхуванні свого ставленика Левка Ваньковича на посаду директора Палацу мистецтв, вже знайшов якогось чергового УКУшника на керівника Агенції регіонального розвитку. Більше того, він вже ходив на розмову до Максима Козицького зі своєю креатурою і нібито отримав одобрямс на його проштовхування 👌Тепер залишається спостерігати, як на це все буде реагувати його однопартійка Галецька...