Джерело
🇺🇦політичнийтреш | Але найбільше ми хвилюємось за місцевого недоолігарха Козловського, як...
2 100 Охват/переглядів
2025-01-04 14:33
Повідомлення №8264
Але найбільше ми хвилюємось за місцевого недоолігарха Козловського, який за останні 3 роки дуже суттєво здав свої позиції 😳Спочатку він послав Синютку і його партію та пішов з політики, склавши мандат депутата облради від партії "ЄС".Потім Козловський втратив всі свої зв'язки в Офісі Єрмака, бо звідти позвільняли всіх, кого він бавив в Емілі Резорт в перші дні повномасштабного вторгнення.Про тютюнову фабрику нагадувати не будемо. Там вже давно все погано для Козловського і інших співвласників. Продаж цієї фабрики іноземним власникам - питання часу. Контрабас Козловському і його партнерам там дуже складно виробляти, а офіційно працювати вони не вміють, бо то не так вигідно, як з контрабасом.Саме з тютюнової фабрики були найбільші надходження чорного кешу, за який утримувався весь інший "бізнес" Козловського. В тому числі і його дітище - ФК "Рух".В останній день минулого року всі насолоджувались новиною про злиття "Руху" і "Карпат". Але як з'ясували деякі медіа, жодного злиття там не було. Було банальне поглинання "Карпатами" "Руху", бо Козловський більше не може (або не хоче) утримувати свою цяцьку.Такими темпами, в цьому році і весь бізнес Козловського зі сфери HoReCa може перейти у якісь зовсім інші руки. А Козловський на постійно виїде закордон 🤷♂