Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПолітБавовна
Додано 14 лип 2024

ПолітБавовна

@politbavovna
Кількість підписників: 14 826
Фото: 6,120
Відео: 1,100
Посилання: 9,230
Опис:
Канал про політику і політиків 👤 Ексклюзив із штабів партій і кулуарів парламенту Посилання для приєднання https://t.me/+hqQP1idEuJg1ZGMy Контакт - [email protected] Онлайн-зв'язок: https://t.me/politbavovna?direct @pbav_bot

👥 Кількість підписників

14 826
Середній/День:: -113
Середній/Тиждень:: -166
Середній/Місяць:: -467

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 723
Середній/День:: 2,890
Середній/Тиждень:: 2,961
ERR: 18.37%

📊 Кількість повідомлень на день

4.4
Останній день: 16
Середнє за тиждень: 4.1
Середнє за день: 4.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 2,160 26-06-10 12:59
🔥 Друзі, пост про цинізм і відверте маніпулювання 😡Сьогодні у парламенті перед розглядом правок до бюджету фракція Єросолідарності вивісила на трибуні, нібито, військового, який у кайданках протестує на майдані.Чому нібито ? Тому що це - замовна акція Єросолідарності саме перед розглядом правок і спроба тиску на парламент через призму справжніх військових. А сам "військовий" на фото - сценічний образ за гроші Євросолідарності, який, за прикладом Шабуніна і Ко увесь час служить в тилу.Як пише військовий і блогер Сергій Іванов, 💬 Стилістика перформансу - нашийник, ланцюг на тлі прапорців на памʼять загиблих - все це видає руку професіонального постановника політичних видовищ. Все так ілюстративно гіперболізоване, що я спочатку сприйняв ці світлини як створені ШІ. Також гарну характеристику цьому "ряженому" дав інший військовий Поліщук, вказавши, що це карикатурне створіння "останні два роки — на посаді воділи з перебуванням на тилах, то Київ, то Вознесенськ". Зате у російських пабліках масово розганяють зраду про "рабов в цепях". Розганяють завдяки Євросолідарності, Гончаренку і Разумкову.Це все, що потрібно знати про маніпуляторів і брехливу секту Євросолідарності на службі у кремля з розвалу України зсередини.Кінчені ви*лядки 😡ПІДПИСАТИСЬ 📥
👁 2,890 26-06-09 13:30
🔥 Пост для народних депутатів і окремих парламентських реформаторів + Петру "Є-Бакінгу" особисто. В контексті голосування за зміни до бюджету, заплановані на поточному тижні.ПолітБавовна отримала результати закритого травневого соціологічного опитування щодо оцінки населенням України програм державної підтримки і їх сприйняття "маленькими українцями".* На прохання наших інсайдерів, ми не розкриваємо назву компанії (вона добре відома), опитування проведено напередодні з вибіркою >2000 осіб❗️ Ключове питання: "Чи вважаєте ви корисними (підтримуєте) наступні соціальні програми для населення від Уряду ?":❄️ Зимова єПідтримка: 71,8% вважають корисною, 15,1% - немає користі, 15,2% - важко відповісти.🏘 єВідновлення: 62,7% вважають корисною, 10,7% - немає користі, 26,5% - важко відповісти.💰 Національний кешбек: 59,5% вважають корисною, 16,8% - немає користі, 23,7% - важко відповісти.🚗 єБак: 44,8% вважають корисною, 23,8% - немає користі, 31,5% - важко відповісти.Найвища підтримка: Програма «Зимова єПідтримка» має найбільший рівень схвалення серед населення (71,8%).Найменший негатив: Лише 10,7% опитаних вважають марною програму «єВідновлення», що є найкращим результатом (найменшим неприйняттям) серед усіх варіантів.Найменша визначеність: Програма «єБак» має найвищий показник невпевнених респондентів (31,5% «важко відповісти»). Шах і мат єБачковим скептикам. Це реальна картина того, що пересічному громадянину ці програми не тільки зрозумілі, але й потрібні. Усі наведені дані є достовірними і реальними. Тому будь-які маніпулювання на темі держпрограм з підтримки простих людей не містять під собою жодних логічних пояснень. Результат - на табло.P.S. При використанні інформації прохання вказувати лінк на канал ПолітБавовна. Дякуємо 🤝ПІДПИСАТИСЬ 📥
👁 3,440 26-06-08 12:11
🔥 Народний депутат чотирьох скликань, голова Національної асоціації оборонної промисловості України Сергій Пашинський уклав угоду про визнання винуватості у справі з махінацією нафтопродуктів бізнесмена-втікача Сергія Курченка. Пашинський визнав вину за фактами створення злочинної організації (ч. 1 статті 255 Кримінального кодексу) і зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу). Саму ж угоду про визнання винуватості ще має затвердити Вищий антикорупційний суд.Саме захист Пашинського ініціював угоду про визнання винуватості. У рамках угоди з прокурором Пашинський «виторгував» для себе легшу статтю. Згідно з початковою підозрою, антикорупційні органи інкримінували йому, окрім створення злочинної організації, привласнення чужого майна (ч. 5 статті 191 Кримінального кодексу). Однак на етапі формування обвинувального акту ця кваліфікація безслідно зникла. А слідство вписало у справу «розмитий» злочин – зловживання службовим становищем, що спричинило  тяжкі наслідки» (ч. 2 статті 364 Кримінального кодексу).Загалом, справа Пашинського складається з близько 200 томів. Досудове розслідування завершилося на початку 2025 року.Деталі: Злочин, який правоохоронці інкримінували Сергію Пашинському, припав на 2014 рік. Тоді після Революції гідності в Україні залишалося 100 тис. тонн нафтопродуктів, пов’язаних із «гаманцем» тодішнього режиму Сергієм Курченком, який нині перебуває у розшук. Тоді ж слідчі МВС оперативно відкрили кримінальне провадження, стверджуючи: нафтопродукти ввезено на територію України без належного митного оформлення, що потягнуло несплату податків. Далі включилися суди – арештували нафтопродукти Курченка, що зберігалися на Одеському нафтопереробному заводі, у вагонах на залізничних станціях «Одеса-Застава-1»  і «Одеса-Застава-2»; на територіях ТОВ «Всеукраїнський промисловий союз» (Херсон) і нафтобазі ТОВ «Восток» (місто Васильків Київської області).На початку березня 2014-го інтерес до арештованої продукції олігарха-утікача виник у бізнесмена-банкіра і земляка Пашинського - Сергія Тищенка. Саме він нібито підбив Пашинського на вчинення злочину (на той час тимчасово виконувач обов’язків глави адміністрації президента) і вступив з ним у змову.Слідчі стверджують: Сергій Пашинський разом із вищезгаданим підприємцем створили злочинну організацію, до якої увійшли на той час керівники державного підприємства «Укртранснафтопродукт», а також підлеглі приватних фірм Тищенка. Крім того, орган досудового розслідування зафіксував своєрідний «сімейний підряд» у цій махінації. Ексдиректор ДП «Укртранснафтопродукт» Володимир Гаврилов попросив свою дружину Лідію Гаврилову, яка тоді керувала Державною фінансовою інспекцією (обійняла посаду за квотою за квотою «Народного фронту», 12 номером від якого, до речі, до Верховної Ради VIII скликання зайшов і сам Сергій Пашинський) підшукати фахівців, які розбиралися б із впорядкуванням відомостей руху нафтопродуктів Курченка. На що Гаврилова запропонувала двом своїм спеціалістам перейти на роботу до «Укртранснафтопродукту». Таким чином, у січні 2015 року співробітники фінінспекції стали працівниками ДП «Укртранснафтопродукт», обійнявши посади провідного бухгалтера і юрисконсульта. Слідство каже, що цих осіб використали «у темну», без посвячення у справжні наміри злочинної організації.«Держпідприємство («Укртранснафтопродукт») у повному обсязі реалізувало сировину за заниженими цінами підконтрольній організатору схеми компанії. Частково отримані за це кошти вивели на рахунки інших підконтрольних суб’єктів господарювання, у той час як до державного бюджету не надійшло жодної гривні», – так НАБУ описало завершальний етап розпорошення нафтопродуктів Курченка.За матеріалами "Главком" ПІДПИСАТИСЬ 📥
👁 2,900 26-06-06 08:10
Президент відзначив державними нагородами українських та іноземних працівників медіа з нагоди Дня журналіста. Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня відзначені: Наталія Гуменюк, Наталя Гусак, Костянтин Дорошенко, Ігор Казанжи, Андрій Кравченко, Олександр Назаренко, Роберт Опаленик, Павло Павлов, Андрій Почтєв, Любов Рудя, Єгор Терлецький, Сергій Томіленко, Олександр Химич. Орденом княгині Ольги ІІ ступеня відзначена Юлія Кирієнко-Мерінова. Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня відзначені: Елла Білостоцька, Олена Блізнякова, Вікторія Бутенко, Ксенія Василенко (Соня Кошкіна), Ольга Дунська, Неллі Ковальська, Дарина Краснолуцька, Катерина Лісунова, Ганна Мамонова, Карина Пілюгіна, Валерія Прощенко, Ельвіна Сеїтбуллаєва, Софія Трощук, Гульсум Халілова. Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня відзначені іноземні журналісти: Заріна Забріскі, Ібрагім Набер, Кейлан Патрік Робертсон, Стефан Сіоан.Президент присвоїв почесне звання «Заслужений журналіст України» Олегу Борисову, Наталії Братушці, Ігорю Дармостуку, Сергію Череватому.Також Глава держави відзначив орденом «За заслуги» ІІІ ступеня Вікторію Боброву (Квітку) посмертно.
👁 3,010 26-06-05 10:14
⚡️ Про паралельний політпроект Кличка і Палатного ми писали неодноразово.Готуються. У травні терміново провели наради щодо юридичної реєстрації осередків політичної партії ВО "Українська команда". Також штаб "УДАРу" повністю забезпечує організацію і проведення установчих зборів територіальних осередків "Української команди". Юридичний супровід зборів теж забезпечують юристи "УДАРу".* нову партію Кличком ребрендовано ще у 2020 році, тоді вона називалась ПП "НОВА СОЛІДАРНА УКРАЇНА" (заснована у 2014-му). Очолювала партію станом на 2020 рік людина Кличка Оксана Продан - його радниця на посаді Голови Асоціації міст України і керівниця виборчого штабу Кличка у 2020 році, народна депутатка України VII та VIII скликань від "УДАРУ" і "БПП". Одразу після ребрендингу на ВО "УК" нову партію Кличка очолив Орест Криштафович. Варіанти два - або підуть на вибори двома ешелонами, або об'єднаються у блок. Є версія, що "Українську команду" очолить брат мера Києва - Володимир Кличко, якого акуратно піарять з прив'язкою саме до "УК".Ми ще раз нагадаємо, з чого усе починалось і як через суміжні гошки і цю саму "Українську команду" люди Кличка налагодили схему ухилення від мобілізації. Інсайд 2024-го року https://t.me/politbavovna/6664 ПІДПИСАТИСЬ 📥
👁 4,130 26-06-03 18:29
⚡️ Головне зі звернення Президента➡️ Зараз усі необхідні сили залучені в Дніпрі після російських ударів. Були «шахеди», була балістика. По продовольчих складах, по поштовому терміналу. Важливо всім підтримати Дніпро й кожне наше місто, кожну нашу громаду, які зазнають російських ударів.  ➡️ Сьогодні в Україні був Марк Рютте й посли всіх держав – членів НАТО. Відбулася зустріч Ради Україна – НАТО. Всі представники країн саме в Україні – після того, як росіяни намагалися вичавити наших партнерів з України, залякати посольства. Результат – дуже символічна зустріч у Києві, і сигнал зустрічі основний – Україну треба підтримати, підтримувати більше. І саме в таких питаннях, як антибалістика. ➡️ Є рішення партнерів про нові внески в програму PURL – будуть вони у червні. Це допоможе. Максимально підштовхуємо Європу в роботі над власною антибалістикою – треба, щоб у Європі були свої системи, свої ракети, щоб захиститися. І спроможність зробити антибалістичну систему в Європі є, щоб виробництво було – теж є всі можливості. Треба, щоб політичні рішення максимально швидко працювали.  ➡️ Я вдячний кожній країні, яка з нами в цьому завданні, це і Франція, Норвегія, Німеччина, Данія, Швеція, Італія, інші. Європа реально стане сильнішою, коли буде цей результат. Не якщо, а коли. І це буде, але час має велике значення, і треба бути оперативнішими. Ми обговорили з Генсеком НАТО саміт НАТО в Анкарі – для України є запрошення, ми будемо представлені. І головне, щоб саміт став результативним для України. Антибалістика – один із таких потенційних результатів. ➡️ Говорив із Кіром сьогодні, Прем’єр-міністром Британії. Ми готуємося до перемовин, готуємось до зустрічей, і це напрямок і про зброю для нашої оборони, і про нашу дипломатію, про нашу спільну дипломатію з Європою, щоб наблизити завершення війни. Європі потрібен свій голос, своя позиція, свій внесок в усі дипломатичні зусилля, які можуть бути для закінчення війни. Формат Е3 – Британія, Франція та Німеччина – формат дієвий. Плюс «нордики». ➡️ Я говорив сьогодні також із Йонасом, Прем’єр-міністром Норвегії. Я вдячний за підтримку, Йонасе, тобі. Звісно, Сполучені Штати – щодня з ними спілкуємось, дуже очікуємо, що від іранського питання вони перейдуть до питань європейських. Війну, яку Росія розпочала проти Європи, Росія веде проти всього демократичного світу фактично, і кожен має зробити свій внесок, щоб зупинити агресію Росії та постійні російські спроби дестабілізувати всіх навколо. ➡️ Я хочу відзначити наших воїнів, які застосовують наші українські далекобійні санкції. Дякую вам, воїни, за влучність! СБУ, СБС, ССО, ГУР, СЗР та інші складові, які залучені. Ви повертаєте російську війну в «рідну гавань» найбільш відчутно, і там ця війна й має завершитись. Україні потрібен мир. Дякую всім, хто з Україною!  Слава Україні! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
👁 1,790 26-06-02 08:21
Понад 500 працівників ДСНС залучено до ліквідації наслідків нічної російської атаки по наших містах і громадах. Основний удар був по Києву, де знову пошкоджено десятки житлових будинків та інша суто цивільна інфраструктура. На жаль, відомо про чотирьох загиблих. Мої співчуття всім рідним і близьким. Зараз у лікарнях столиці перебувають 38 людей, усім надається необхідна допомога. У Дніпрі триває пошуково-рятувальна операція на місці чотириповерхового багатоквартирного будинку. Частину будинку фактично просто знесли. Девʼять людей було вбито цією атакою, серед них – дитина. Тридцять п’ять постраждалих у місті. Доля ще шести людей невідома. Їхні пошуки будуть тривати стільки, скільки необхідно. Били росіяни і по енергетиці на Харківщині та критичній інфраструктурі у Харкові. Під ударами були і Київська, Миколаївська, Запорізька, Полтавська, Сумська, Чернігівська та Хмельницька області.Загалом за ніч Росія випустила по наших людях 656 ударних дронів та 73 ракети різних типів: балістичні, крилаті, протикорабельні. Масштабна атака і абсолютно прозора заява від Росії: якщо Україна не буде захищена від ударів балістики та інших ракет, ці удари будуть продовжуватися. Європі потрібна власна антибалістика, щоб ця війна нарешті могла закінчитись. І обовʼязково потрібна допомога Сполучених Штатів у постачанні ракет до Patriotʼів. Розраховуємо на підтримку наших партнерів та на дієві відповіді на сьогоднішній удар. І дякую всім українцям та українкам за те, що не нехтуєте сигналами повітряної тривоги.Слава Україні!
👁 2,570 26-05-31 16:43
Ми хотіли укласти першу Drone Deal зі Сполученими Штатами. США хотіли протестувати всі типи наших дронів. Ми погодилися на те, як вони хотіли випробовувати, використовувати для тренувань та застосовувати наші системи в повітрі, на землі та на морі. Але ми досі не маємо двосторонньої Drone Deal – великого рамкового документа.Drone Deals, які ми маємо, укладені з деякими країнами Близького Сходу та Європи, а зараз ми готуємо велику Drone Deal з ЄС. Сподіваюся, ми досягнемо такої самої угоди з нашими американськими партнерами. Я на це розраховую.Американські компанії мають передові технології ШІ, яких немає в нас. Натомість ми маємо багато того, чого немає в них, завдяки нашому значному досвіду на полі бою.Вважаю, що ця співпраця може бути величезною – найсильнішою у світі у своєму роді. Нам потрібно вести переговори, а не просто говорити про це. Зробити необхідні кроки й зробити це якнайшвидше. Для цього нам потрібно, щоб Президент Трамп сказав «так».З інтерв’ю для Face the Nation. (5/5)
👁 2,640 26-05-29 11:03
✍️ Гарний пост Лізи Богуцької у ФБ. Цитуємо вибірково, решта - у неї на сторінці.💬 Вчора в тік-тоці побачила шматок інтерв'ю в програмі Власти Лазур. У відкритих віконцях - Nikita Poturaev, Ірина Геращенко і зайве-тюнінгований Железняк.Нещодавно пару разів до мене зверталися з Суспільного на програму Власти Лазур (де вона - ведуча). Я відмовилась, щоб публічно її не образити і не назвати хабалкою, яка не вміє себе вести в ефірі.І от вчора - новий привід не сумніватися в тому, що хабальство викорінити неможливо. Це природа і вона така. Як з Ірини Геращенко неможливо зробити жінку, так і з Лазур - культурну.Намагаючись висміяти відповідь Микити Потураєва ця Ласта лише затвердила мене в тому, що в Україні вже викарбувався прошарок тих, кому по-барабану війна. Сіяти розбрат для них - святе.Йшлося про зустріч фракції з Президентом. Абсолютно дурне запитання про "міндічгейт", з яким, як з валізою без ручки носяться опоненти: "Чи запитали в Президента про Вову з плівок Ткача"?Микита витримав, щоб не послати Власту нахуй і відповів, що людей після останнього обстрілу більше турбує, чи не поллється гівно з кранів наступної зими, якщо ворог доб'є до цілі і яка наша стратегія на такий випадок, або щоб його не сталось?Ви думаєте, це переключило ведучу на дійсно важливе питання? Ні. "Міндічгейт" і крапка.Вчора ж у ВР (після зустрічи Президента з попередником) ЄС (бпп) всіма силами намагалися зірвати голосування за надання ЄС (Євросоюзом) позики Україні в 90 млрд €. Хоч тушкой, хоч опудалом, але треба було зірвати 226 і потім звинуватити Зеленського і Слуг в фінансовій кризі.Як думаєте, що їх більше цікавить? Україна, чи "міндічгейт" у виконанні УП?ПІДПИСАТИСЬ 📥
👁 2,020 26-05-28 11:19
«Не тільки донбаське вугілля»: ексмер Глухова розповів про мережу контрабанди Порошенко-Григоришин та блокування експрезидентом«швидких» з-за кордонуПетро Порошенко під час свого президентства разом із російським олігархом Костянтином Григоришиним організували мережу контрабанди у всій Сумській області. Крім того, експрезидент блокував завезення з-за кордону карет «швидкої допомоги», бо його фірма «Богдан» продавала їх в Україні.«Глухівський район був в 90 км від кордону з Росією. Чим більше санкцій проти Росії – більше контрабанди. Деркач (колишній нардеп - ред.) очолював контрабанду на всі рівні області. Його друг російський бізнесмен Костянтин Григоришин має «Сумиобленерго». Але він також був і бізнес-партнером Петра Порошенка. І разом вони організували це все», - заявив ексмер Глухова, француз українського походження Мішель Терещенко. Також він розповів, що Порошенко блокував ввезення в Україну машин «швидкої допомоги», тому що в той час «швидкими» займалася його компанія «Богдан».«Порошенко – це великі неприємності. Тому що корупція. Наприклад, ми могли отримати Mercedes "швидку" – подарунок від Нідерландів. Прийшла «швидка» до кордону і була заблокована. Ніхто не міг розмитнити ту «швидку». Нарешті депутати проголосували ініціативу Антона Ішака (нардеп від «Блоку Петра Порошенка» - ред.), зміни до закону, щоб ми змогли розмитнити і отримати автівку. Але Антон Ішак мені сказав – Мішель, я не знаю, коли ми змінимо цей закон. Чому? Тому що була фірма "Богдан" (належить Петру Порошенко - ред.), яка займалась продажем "швидких" в Україні. Це сфера президента, тому ніхто не міг нічого змінити», - розповів Мішель Терещенко. Нагадаємо, у 2019 році ключова людина з оточення президента Петра Порошенка Олег Гладковський-Свинарчук, заступник секретаря РНБО, потрапив у корупційний скандал, який отримав назву «Свинарчукгейт». Він організував контрабанду запчастин та комплектуючих на Сумщині через кордон з РФ. Також ЗМІ писали, що Порошенко та російський олігарх Костянтин Григоришин були бізнес-партнерами і співвласниками ТОВ «Підприємство «Київ», яке орендувало земельну ділянку площею понад 6,4 га біля Києво-Печерської лаври в столиці.🇺🇦Реальна Війна | Підписатись