👁 113
26-04-01 13:44
"Інше інтерв'ю" закривається. І це не жарт🎙Довго відкладав цей допис, але сьогодні таки вирішив про це написати.Через 6 років з моменту створення “Інше інтерв’ю” закривається. Мені трохи сумно, але всі цілі, які я ставив перед цим проєктом, були досягнуті. Тому час рухатися далі.Коли я тільки починав, українських подкастів було кіт наплакав, а якісних у форматі інтерв’ю – ще менше. Я хотів довести, що у нас достатньо цікавих спікерів і не обов’язково хайпувати, щоб робити класний продукт. А ще, що подкаст не закриється після першого сезону через дефіцит цікавих гостей, як прогнозували деякі “експерти”.Почавши виключно з аудіо-формату, я експериментував із звуком, сторітелінгом, різними підходами. Потім додалося відео і навіть текстові версії. Незмінними залишалися повага до аудиторії і бажання “виводити в ефір” дійсно цікавих ціннісних людей.Ми пережили ковід та початок повномасштабного вторгнення, записали понад 100 епізодів і поспілкувалися з такою величезною кількістю крутезних спікерів, що я сам досі не можу в це повірити.“Інше інтерв’ю” подарувало мені безцінні знайомства і насолоду робити справу, в яку вірю. А ще знаю, що цей подкаст надихнув багатьох робити власні продукти - аудіо і відео подкасти, яких сьогодні на українському ринку вже сотні, якщо не тисячі.Дякую усім, хто був зі мною на цьому шляху. Передусім моїй дружині Альоні, яка мене завжди підтримувала і надихала. Дякую дорогим слухачам та усім-усім героям “Іншого інтерв’ю” за вашу мудрість, глибокі думки і справжність!“Інше інтерв’ю” закривається, але я не прощаюся з мікрофоном і усіма вами. По-перше, разом з чудовою Яриною Ключковською ми продовжуємо робити “Каву і омегу” (ви вже підписалися?), а по-друге, на YouTube-каналі Володимир Анфімов і надалі виходитимуть інтерв’ю і інші відео. Можливо, не так регулярно, як колись, але завжди – із повагою до слухачів і глядачів.Всіх обійняв.