Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Петро Обухов
Додано 14 лип 2024

Петро Обухов

@pobukhov
Кількість підписників: 1 852
Фото: 1,670
Відео: 111
Посилання: 618
Опис:
Офіційний канал Петра Обухова, депутата Одеської міської ради. 📲 Ютуб: https://www.youtube.com/user/peterodua1 📲 Фейсбук: https://www.facebook.com/peterodua1
Джерело

Петро Обухов | Сьогодні в міській раді представили нове керівництво міста. Через втра...

Логотип телеграм спільноти - Петро Обухов Петро Обухов @pobukhov
1 590 Охват/переглядів 2025-10-16 13:28 Повідомлення №2644
Сьогодні в міській раді представили нове керівництво міста. Через втрату Геннадієм Трухановим громадянства виконуючим обов'язки міського голови стає секретар міськради — Ігор Коваль. Також, головою міської військової адміністрації призначений Сергій Лисак. Фактично, вони вдвох розподілять між собою владу, яку до цього мав мер міста та виконком. Як саме це буде відбуватись вони ще не розповіли. Але я можу припустити, що Ігор Миколайвич продовжить виконувати технічні функції, як він це робив в якості секретаря міськради. А фактичним керівництвом буде займатись Серій Лисак.Сергій розповів, що на наступному тижні буде опубліковано більше інформації про це. Приїдуть деякі члени його команди, яких він представить. Ніяких конкретних планів озвучено не було. За його словами, головний пріоритет — безпека. Але медицину та освіту також не забудуть. Буде проведено аудит сховищ в школах та лікарнях. Новий очільник міста народився в Одесі. Улюблене місце — парк Шевченка. Налаштований конструктивно на співпрацю з депутатами та пресою. Розуміє складність цієї зими. Перше враження — нормальна жива людина.Особисто для мене пріоритети не змінюються: я прагну змін в нашому місті на краще. Буду намагатись реалізувати зараз те, що можливо в даній ситуації. А також, необхідно закладати фундамент майбутніх змін, які можливі тільки після війни. Як і раніше будемо пильнувати, щоб міській бюджет не витрачався на безглузді речі, щоб не було чергових схем та «дерибану». За ці 5 років, що я депутат, жодна вільна ділянка землі біля моря не була віддана під забудову. Сподіваюсь, так буде і надалі.