Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Петро Обухов
Додано 14 лип 2024

Петро Обухов

@pobukhov
Кількість підписників: 1 852
Фото: 1,670
Відео: 111
Посилання: 618
Опис:
Офіційний канал Петра Обухова, депутата Одеської міської ради. 📲 Ютуб: https://www.youtube.com/user/peterodua1 📲 Фейсбук: https://www.facebook.com/peterodua1
Джерело

Петро Обухов | Труханов як мер мені не подобався. Сотні питань до нього. Місто занепа...

Логотип телеграм спільноти - Петро Обухов Петро Обухов @pobukhov
2 100 Охват/переглядів 2025-10-14 18:45 Повідомлення №2643
Труханов як мер мені не подобався. Сотні питань до нього. Місто занепадає. Та й воно йому просто не цікаве. Все, що робилося, робилося завдяки ініціативам його підлеглих, яким він (майже) не заважав. По ньому було декілька кримінальних справ і судових розглядів, які чомусь роками не рухались до вироку. Дві справи по злочинним угрупуванням. Якось пройшла повз слідчих його роль в крадіжці аеропорту. Така людина точно не повинна працювати мером Одеси. Але спосіб яким його усунули з цієї посади мені теж не подобається. Це виглядає як політичне рішення, а не як встановлення справедливості. В липні за моєю ініціативою міська рада звернулась до Президента стосовно російського громадянства депутата міськради Богдана Гіганова. Той відкрито живе у росії, веде там бізнес, виступає на ТБ. Відомі його паспортні дані. І нічого. Він досі формально депутат Одеської міської ради. На виборах мера Одеси 2020 року кандидат від "Слуги Народу" посів четверте місце. Зараз через укази Президента фактично позиція мера перейде "Слузі народу". В.о. мера буде секретар міськради - депутат від СН, а головою військової адміністрації - призначений Зеленським військовий. Було в історії Одеси коли через суди посаду мера замість переможця виборів отримував кандидат, який посів друге місце. Але щоб з першого відразу на четверте - ніколи не було. Стосовно міськради - замінити її військовими може тільки Верховна Рада. Поки що таких прецедентів за роки війни не було. Ніяких виборів нового мера під час війни не буде. І думаю десь ще рік після її закінчення теж. Тепер купа питань по тому, як ми пройдемо зиму. Чи будуть завершені справи, які були розпочаті в останні місяці? Чи продовжить міській бюджет виділяти субвенції військовим частинам? Чи будуть підключені усі когенераційні установки на великих котельнях? Чи будуть прийняті правила евакуації покинутих авто? Чи будуть прийняті правила поводження з фасадами будинків в центрі міста? Чи будуть виконані всі ремонтні роботи в будинках одеситів, які були заплановані на цей рік? Що буде з вже прийнятими планами на наступний рік? Чи буде прийнятий новий статут міста, який вже розроблений та опублікований?