Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Права Молодь
Додано 14 лип 2024

Права Молодь

@pm_inform
Кількість підписників: 9 945
Фото: 5,980
Відео: 586
Посилання: 2,610
Опис:
🔥Молодіжний сегмент НВР «Правий Сектор» Долучитися @PravaMolod Правий Сектор @pravijofficial Співпраця/Допомога @PravaMolod Буст каналу - https://t.me/pm_inform?boost Наш сайт - https://pravamolod.com/
Джерело

Права Молодь | Акт тероризму в Києві - українці знову беззахисні?Декілька годин тому,...

Логотип телеграм спільноти - Права Молодь Права Молодь @pm_inform
3 630 Охват/переглядів 2026-04-18 16:28 Повідомлення №8132
Акт тероризму в Києві - українці знову беззахисні?Декілька годин тому, у Києві, росіянин зі зброєю в руках, ходив по вулицях і серед білого дня розстрілював мешканців столиці Жертвами його нападів стало декілька людей - є загиблі та поранені. Серед них є і дитина. Врешті нападник увірвався в магазин, де взяв заручників. Після спроби перемовин, в ході штурму, його ліквідував КОРДЗ цього всього виникає логічне питання - чи було б стільки жертв, чи сталась би ця страшна трагедія, якщо б кожна жертва цього вбивці мала змогу дати відсіч, мала власну зброю? Та чи наважився б взагалі стрілець на це, знаючи, що у відповідь він може миттєво отримати кулю? Натомість влада вже котрий рік ігнорує питання самозахисту українців і блокує рішення щодо легалізації короткоствольної вогнепальної зброїЩо ще має трапитись, скільки ще українців має загинути від рук злочинців, щоб громадяни мали право себе захистити? Чому зброя є лише у окремої групи людей, яких на місці розстрілів навіть не опинилось?Хоч цей випадок і є показовий, але, на жаль, не єдиний, не кажучи вже, про вторгнення росіян в наші домівки і сотні розстрілів беззахисних українців, яких би ніколи не сталось, якщо б з кожного вікна на ворога дивилась зброяЦя ситуація вимагає максимального розголосу з правильним акцентом - українці повинні мати право самі себе захистити