Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - PixeLibrary
Додано 06 гру 2025

PixeLibrary

@pixelibrary2025
Кількість підписників: 187
Фото: 1,790
Відео: 28
Посилання: 331
Опис:
Кіно, книги, ігри, музика — тут я ділюся своїми думками, враженнями й тим, що справді зачепило. Без зайвого пафосу, лише щира суб’єктивність і трохи хаосу. Адмін: @Fortuno_Sarano
Джерело

PixeLibrary | Сварка / Beef (Сезон 2, 2026) 🇺🇸⭐️ 8.0 ⭐️ 92% 🍿74%🎬 Коли чекав "Сварку...

Логотип телеграм спільноти - PixeLibrary PixeLibrary @pixelibrary2025
148 Охват/переглядів 2026-04-27 11:18 Повідомлення №1923
Сварка / Beef (Сезон 2, 2026) 🇺🇸⭐️ 8.0 ⭐️ 92% 🍿74%🎬 Коли чекав "Сварку", а отримав "Білий лотос"Привіт усім, хто після крутого першого сезону чекав продовження і отримав трохи не те! 👋Перший сезон зайшов нам з Настею на ура. Чекали другий. І одразу важливий момент для тих, хто не знає: "Сварка" - це серіал-антологія. Кожен сезон - окрема історія, інші актори, ніякого зв'язку з попереднім. Це добре, бо перша історія була повністю завершена і воскрешати її не було потребиПро що сезон? 📜Цього разу нас закидають в престижний закритий заміський клуб. Випадкова сварка між впливовим босом та його дружиною стає іскрою, яка втягує молоду пару в небезпечну гру.У центрі цього зміюшника:🔹 Генеральний менеджер клубу Джош та його дружина Ліндсі.🔹 Нарцисичний тренер Остін та його наречена Ешлі.🔹 Впливова власниця клубу та її чоловік-лікар.Попереду шантаж, маніпуляції, дорогі шмотки та інтригиМої враження 😃І от тут починається моя особиста проблема з цим сезоном.📌 Це не "Сварка". Це "Білий лотос". Багатий курорт, заможні люди з проблемами, красива картинка і повільне нагнітання. Я не великий фанат Лотоса - тому і продовження Сварки мене не те щоб захопило.📌 Все наче на місці: актори класні, знято гарно, стильно і дорого. Але моментами нудно, в інші моменти просто не цікаво. Хоча якщо бути справедливим - цікаві повороти теж були.Тобто проблема не в якості. Проблема в тому, що я чекав одне, а отримав інше.🖇 ВердиктНе шлак і не провал. Просто не моє і не те що очікував. Якщо ви любите "Білий лотос" - можливо якраз ваше.Моя оцінка: 6,5/10 😐#СеріальнийМарафон #Кіноманія #ФільмиНаВечір #MovieNight #Netflix #Серіал