Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - PixeLibrary
Додано 06 гру 2025

PixeLibrary

@pixelibrary2025
Кількість підписників: 187
Фото: 1,790
Відео: 28
Посилання: 330
Опис:
Кіно, книги, ігри, музика — тут я ділюся своїми думками, враженнями й тим, що справді зачепило. Без зайвого пафосу, лише щира суб’єктивність і трохи хаосу. Адмін: @Fortuno_Sarano

👥 Кількість підписників

187
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: +2
Середній/Місяць:: 0

👁️ Середній перегляд на повідомлення

159
Середній/День:: 148
Середній/Тиждень:: 122
ERR: 85.03%

📊 Кількість повідомлень на день

0.9
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 0.9

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 64 26-06-19 13:06
Пожежі / Incendies (2010) 🇨🇦🇫🇷⭐️ 8.3 ⭐️ 91% 🍿92% 🎥4.4🎬 Фільм, після якого сидиш і дивишся в стіну, намагаючись зібрати себе назадПривіт усім, хто любить іноді отримати емоційний ляпас замість легкого кіна на вечір 👋Давно чув про цей фільм і знав, що саме він відкрив дорогу в Голлівуд Дені Вільньову, але так само знав, що кіно важке. Саме тому я сто років відкладав перегляд. Але вчора нарешті дозрів...Про що фільм? 📜Після смерті Наваль Марван її діти, близнюки Жані та Сімон, отримують дуже дивний заповіт. Мати просить їх відшукати батька, якого вони вважали загиблим, та брата, про існування якого вони взагалі ніколи не чули. Щоб розгадати ці моторошні сімейні таємниці, близнюкам доводиться вирушити на Близький Схід - на батьківщину матері, де довгі роки палала громадянська війна.Мої враження 😮📌 Це кіно просто емоційний нокаут. Надпотужний антивоєнний маніфест, який без прикрас і романтизації показує весь жах, бруд та абсурд громадянської війни.📌 Десь посередині фільму є одна сцена, яка мене просто розмазала і змусила пустити сльозу. Без перебільшень - одна з найжорсткіших і найбільш пам'ятних сцен, що я бачив у кіно взагалі. Після неї я просто вжався в диван і додивлявся фільм не ворушачись і майже не кліпаючи.📌 А фінал… Фінал просто добиває. Коли на екрані з'явилися титри, я ще кілька хвилин сидів у абсолютному німому ступорі, залипнувши поглядом у стіну й намагаючись осягнути весь цей масштабний пиздець, який щойно побачив.🖇 ВердиктЦе кіно з категорії тих, які ти дивишся один раз у житті - і вже ніколи не забудеш. Хотів би рекомендувати його всім, але не можу. Ми й самі зараз живемо далеко не в райдужні часи та маємо власну війну за вікном, тому я чудово розумію, що для багатьох такий контент зараз може бути не на часі. Психіку треба берегти.Але якщо ви готові до сильного емоційного потрясіння - дивіться обов'язково.Моя оцінка: 9/10 💔🔥#Кіноманія #ФільмиНаВечір #MovieNight #ДеніВільньов
👁 76 26-06-18 09:44
Мортал Комбат ІІ / Mortal Kombat 2 (2026) 🇺🇸⭐️ 6.5 ⭐️ 64% 🍿87% 🎥2.9🎬 Коли фільм об'єктивно так собі, але тобі норм, бо це ж МКПривіт усім, хто в грі Mortal Kombat не знав жодної комбінації, але іноді випадково робив фаталіті і виглядав як геній бойових мистецтв 👋Я не великий фанат всесвіту МК, але зарубитись з друзями під пивко - святе діло. Та й фільми по ньому я теж зазвичай не пропускаю.Багато від цього сиквелу я не очікував, і, як виявилось, правильно робив.Про що фільм? 📜Джонні Кейдж - актор, який застряг у минулому і живе на залишках своєї слави - раптово влітає у всю цю діч із турніром, богами і мордобоями за долю Землі.Спочатку Джонні схожий на чувака, який просто переплутав двері й випадково потрапив на чужі розбірки, але поступово стає частиною команди. Роботи у бійців повно, бо Шао Кан не зупиниться, поки не влаштує тут свій новий світовий порядок.Мої враження 👊Це однозначно краще, ніж перша частина. І це вже маленька перемога.📌 На перший план вивели Джонні Кейджа та Кітану, і вони вийшли дійсно прикольними. Так, Карл Урбан, можливо, трохи старіший, ніж мав би бути канонічний Кейдж, але чувак у цьому фільмі відповідав за харизму. І зі своїм завданням він упорався на всі сто. 📌 Плюс порадували фанові відсилки до попкультури, наприклад коли Джонні згадав Дамблдора, це було реально смішно. Також тут згадували Пеннівайза та Гру в Кальмара😆📌 Щодо боїв - тут 50 на 50. Є реально кайфові, а є такі, що ніби зняті "на відчепися"📌 Окрема величезна дяка локалізаторам за те, що в них вистачило розуму не перекладати культові фрази. Скорпіон, як і належить, кричить своє фірмове "Get over here!", і по тілу біжать ностальгічні мурахи.📌 А от до творців є претензія. Якого хера ЛЕГЕНДАРНИЙ саундтрек засунули в титри… Я чекав на цей трек протягом усього фільму...🖇 ВердиктДумаю, ви вже давно зрозуміли, під який саме хмільний напій треба дивитись це по-хорошому тупе і безглузде кіно. По рекомендаціях усе максимально просто:➡️ Сподобався перший фільм 2021 року? Сміливо дивіться продовження, воно краще.➡️ Не сподобався перший? Ну, тут хз, на ваш розсуд. Як мінімум, можна глянути на перемотці суто заради м'ясних боїв - кому взагалі здався той сюжет в МК?➡️ Не бачили першу частину - мабуть, воно вам і не требаМоя оцінка: 6,5/10 🍺P.S. До речі, анімаційні фільми по МК - Mortal Kombat Legends, іноді кращі за лайв-екшн - раджу зацінити 😉
👁 90 26-06-16 18:16
Напівлюдина / Half Man (2026) 🇬🇧⭐️ 8.1 ⭐️ 78% 🍿84% 🎥4.2🎬 Коли серіал морально ґвалтує, а ти такий: "Дякую, можна ще?"Привіт усім любителям поколупатися в чужих ментальних травмах👋 Пам’ятаєте серіал "Оленя" на Netflix, який нормально так стрельнув, забрав Еммі та Золотий глобус? Його творець і виконавець головної ролі Річард Ґадд тоді просто вразив глядачів своєю нещадною, майже мазохістською чесністю. Чувак буквально вивернув на екран власне життя, сором і травми. Так-от, "Напівлюдина" - це свіжий проект Ґадда. Цього разу історія вже не автобіографічна, але Річард знову тут і грає одну з головних ролей.⚠️ Одразу зекономлю комусь час:В серіалі багато ЛГБТ тематики і доволі відвертих сцен. Якщо для вас це стоп-фактор - краще просто пройти повз.Про що серіал? 📜Тридцять років складних майже руйнівних стосунків двох названих братів - Ніалла і Рубена. Ніалл - тихий, закритий, інтелігентний. Рубен - хаотичний, жорстокий, непередбачуваний. Все починається на весіллі Ніалла куди вривається Рубен - і далі через флешбеки з 1980-х серіал показує як вони опинились у цій хворобливій пастці де і разом бути не можуть, і окремо жити не вміють.Мої враження🤯Складно описати, чесно.Я взагалі далекий від таких історій і жанру в цілому. І якби тут було 3 сезони по 10 серій - я б, швидше за все, навіть не починав.Але… я подивився. І мені сподобалося.Найбільше мене вразила акторська гра.Хімія між героями просто шалена. Коли вони разом у кадрі - це не сцена, це психологічний бій без правил.Вони за секунду можуть переключитися з ніжності і майже дитячої прив’язаності на тваринну ненависть і насильство.І ти сидиш, дивишся і тупо забуваєш дихати.📌 Ґадд майстерно рефлексує на тему того, як пережите насильство порочно народжує нове насильство. Його сценарій не намагається тиснути на жалість і не благає співчувати героям. Він просто вимагає від глядача зрозуміти саму природу й коріння їхньої зламаності.🖇 ВердиктЦе історія не про ЛГБТ і не про сімейні чвари. Це історія про зламаних людей і про те, як складно вилізти з болота спільних травм.Серіал максимально дискомфортний і точно не для всіх.Але мене він вразив так, що я сам від себе такого не очікував.Моя оцінка: 8/10 ❤️P.S. Пішов дивитися "Оленя"#СеріальнийМарафон #Кіноманія #ФільмиНаВечір #MovieNight #HBO
👁 111 26-06-15 10:24
Шлях королів - Брендон Сандерсон 🇺🇸🏛Видавництво КСД⭐️Goodreads - 4.66📖Коли взяв до рук цеглинку на 1200 сторінок і випав із реальності на два тижніПривіт усім, хто готовий проміняти сон, серіали та комп'ютерні ігри на нескінченні роздуми про штормове світло, магічні обладунки та долю Рошара! 👋 Вперше я читав "Шлях королів" десь у 2015–2016 роках. Тоді Сандерсон у нас ще не був мейнстримом, українською його не видавали, і доводилося читати в російському перекладі від КСД. І от, через десять років, я нарешті вирішив повернутися у цей світ.Про що книга? 📜Рошар - світ штормів і скель, де давно загинули легендарні Променисті Лицарі. Від них лишилась тільки Сколкозбруя і Сколкозброя - артефакти, які роблять власника непереможним воїном. Чотири персонажі - хірург, що став солдатом, найманий вбивця, який плаче після кожного вбивства, жінка-злодійка під учнівською мантією і втомлений воєначальник з темними снами. Світ змінюється. І ці четверо стануть причиною цих змін.Мої враження🐱Якщо описати книгу двома словами - це епік і масштаб.Сандерсон тут не просто пише історію - він будує цілий, живий світ. Зі своєю логікою, фізикою, магією і купою деталей, які спочатку не розумієш, а потім сидиш і такий: "Аааа, ось воно що…"Попри те, що я вже читав цю книгу і плюс-мінус пам’ятав сюжет, вона затягнула мене так, ніби я вперше відкрив фентезі.1200 сторінок? Та пофіг.Залетіла на одному диханні за 13 днів.Я насправді не бачу сенсу розписувати тут лор чи детально аналізувати кожну гілку. Усі, хто хоч трохи любить епічне фентезі, або вже давно прочитали цей шедевр, або як мінімум про нього чули. Рівень занурення тут настільки глибокий, що поки я читав, реальний світ для мене перестав існувати: я закинув усі серіали й не міг змусити себе в Mass Effect пограти. Рошар забрав мене повністю.Висновок⚡️Абсолютний мастрід для кожного любителя жанру. Якщо лякає обсяг - не лякайтесь. Під кінець будете хотіти, щоб книга не закінчувалась.Зараз я роблю тактичну перерву на якусь книжку зовсім іншого жанру, щоб мізки трохи відпочили від цих масштабів, і потім влітаю в другу частинуМоя оцінка: 9.5/10 👑🌩#КнижковіВідкриття #КнижковийВсесвіт #ЩоПочитати #ЧитацькийКлуб #БрендонСандерсон #ШляхКоролів #АрхівБуресвітла #Космер
👁 105 26-06-12 20:18
Вбивство у Ґросс-Пойнті / Grosse Pointe Blank (1997) 🇺🇸⭐️ 7.3 ⭐️ 82% 🍿86% 🎥3.7Привіт усім, хто після моїх останніх ретро-оглядів вирішив, що я автоматично ставлю найвищі бали будь-якому кіну 90-х і просто як дід бубню на сучасні фільми! 👋 Поспішаю вас розчарувати - це не так. Сьогодні якраз той випадок, коли культова класика минулого століття викликала в мене лише одне бажання - вимкнути це нахрін. Фільм "Вбивство у Ґросс-Пойнті" я навіть не додивився до кінця...Про що фільм? 📜Професійний кілер Мартін Бланк повертається на зустріч випускників у рідне містечко. Планує помиритися з колишньою - і заодно когось вбити. Бо чому б не поєднати. За ним полюють агенти і конкурент. Комедія, нібито...Мої враження ☹️Враховуючи, що я одразу повідомив, що не зміг подужати цей фільм до кінця, мої враження, думаю, цілком зрозумілі.Давав шанс тричі. Не пішло жодного разу.Не смішно. Не цікаво. Не моє.🖇 ВердиктЦілком можливо, що цей кримінальний ромком насправді непогане кіно для свого часу і в нього є мільйони фанатів, але я в їхні лави точно не запишуся. Без оцінки#Кіноманія #ФільмиНаВечір #MovieNight
👁 156 26-06-08 13:36
Привиди маєтку Блай / The Haunting of Bly Manor (2020) 🇺🇸⭐️ 7.4 ⭐️ 88% 🍿69% 🎥3.9🎬 Коли чекав жахи, а отримав готичну мелодраму з привидамиПривіт усім любителям шукати привидів на задньому плані й заглядати в найтемніші кутки старих маєтків! 👋 Майк Фленеґан - це той самий шоуранер, який робить для Netflix напрочуд атмосферні містичні серіали. Його проєкти - це фактично антологія: "Привиди будинку на пагорбі", "Опівнічна меса", "Падіння дому Ашерів" та, власне, "Привиди маєтку Блай"Сюжетно вони взагалі не пов’язані, але їх об’єднує фірмовий стиль, спільні теми й майже один і той самий акторський кістяк.Кожна історія абсолютно окрема, проте почерк Фленеґана впізнається з перших хвилин. Ми з Настею вже бачили два серіали з цього списку і от після доволі довгої паузи нарешті дібралися до третього.Про що серіал? 📜Лондонський лорд стає опікуном племінників - Майлса і Флори. Замість того, щоб возитися з ними самому, він відправляє дітей у свою заміську садибу Блай, а для догляду наймає молоду гувернантку. Дівчині одразу вивалюють місцевий бекграунд: виявляється, попередня няня міс Джессел та її коханець-слуга Пітер Квінт трагічно загинули прямо на території маєтку...Нова гувернантка намагається дати раду дивакуватим дітям, але дуже скоро починає розуміти, що покійники нікуди з цього дому йти не збиралися.Мої враження 🙄Одразу попереджаю тих, хто чекає на скримери: цей серіал взагалі не лякає. Це не класичний горор, а така собі тягуча готична романтика, де майже кожне містичне явище чи поява примари зав’язані на психологічних травмах, почутті провини, втраті та нерозділеному коханні. І от наче все зроблено красиво й стильно, але, як на мене, історію занадто затягнули. Мені сподобалися перші дві серії, коли тільки наганяли загадковість, і фінальні дві, де все круто зв'язали до купи та показали як усе починалося. Проте на середині сезону я відверто заскучав. От якби весь цей сюжет порізати й скоротити до 4–5 епізодів - для мене це було б ідеально.📌 Важливий момент: дивитися цей серіал фоном під гортання стрічки в телефоні точно не варто. Тут можна легко загубитися в таймлайнах, бо персонажі постійно й без попередження "випадають" у власні спогади, де минуле перемішується з теперішнім.🖇 ВердиктПоки що з трьох серіалів Фленеґана, які я встиг подивитися, "Маєток Блай" сподобався мені найменше, хоча поганим чи провальним я його точно не назву. До речі, порада про яку ніхто не просив: дивитися цей серіал найкраще десь пізньою похмурою осінню - під дощ і плед він зайде значно атмосферніше.Моя оцінка: 6.5/10 👻А ви дивилися серіали Фленеґана? Який ваш особистий рейтинг його проєктів?#СеріальнийМарафон #Кіноманія #ФільмиНаВечір #MovieNight #Netflix #Серіал
👁 169 26-06-05 12:12
Пограбування: план "Лондон" / Fuze (2025) 🇬🇧⭐️ 6.2 ⭐️ 73% 🍿78% 🎥2.9🎬Коли хотів фільм про мега-крадіжку, а отримав “трошки всього і одразу”Привіт усім любителям кіно про вишукані пограбування і хитромудрі схеми! 👋Давно я не дивився фільмів цього жанру, а тут якраз на очі потрапила відносно свіжа новинка, та ще й з цілком непоганим кастом.Про що фільм? 📜В центрі Лондона будівельники відкопують нерозірвану авіабомбу часів Другої світової. Навколо миттєво підіймається паніка, виють сирени, рятувальники бігають у милі, а місто починає масову евакуацію цілих кварталів. Але поки сапери намагаються зробити так, щоб пів вулиці не злетіло в повітря, зграя зухвалих бандитів вирішує, що цей тотальний хаос - ідеальна ширма для того, щоб обчистити центральне сховище.Мої враження 🤷‍♀️А знаєте, на початку навіть здавалося, що з цього вийде щось пристойне. Зав'язка дійсно була непогана, але в якийсь момент фільм вирішив бути більшим, ніж просто історія про пограбування. І не факт, що це пішло йому на користь.📌В цілому маємо стандартний набір: хитрий план пограбування, зради, вбивства, "неочікувані" повороти, які ти чекаєш за пів години до того, як вони стаються.📌Актори ніби й ок, але їх персонажі - максимально повз. За них взагалі не переживаєш, бо вони якісь… пусті й нецікаві. 📌Найбільший плюс фільму - він швидко закінчується. Півтори години, і ти вже вільний.🖇 ВердиктТа що тут сказати: просто посередній фільм про пограбування. Якщо взагалі нема що дивитись - можна глянути (авжеж під пивко🍺). Якщо пропустите - нічого не втратите. До речі - які ваші улюблені фільми про пограбування? "Ля каса де папель" - не пропонувати😅#Кіноманія #ФільмиНаВечір #MovieNight
👁 144 26-06-03 11:04
Медісон / Madison (2025) 🇺🇸⭐️ 7.8 ⭐️ 63% 🍿71%🎬 Коли замість суворих ковбойських розбірок тобі увімкнули шестигодинний сеанс психотерапії на тлі гірПривіт усім, хто любить красиві краєвиди, але не дуже любить, коли в серіалі майже нічого не відбувається 👋 Подивився свіжий міні-серіал від Тейлора Шерідана. Якщо я правильно зрозумів, події розгортаються десь у всесвіті "Єллоустоуна", але це абсолютно окрема історія, з новими персонажами, без жодної згадки інших проектів. Просто Монтана, природа і люди.Про що серіал? 📜У багатого нью-йоркського бізнесмена було хобі - літати в Монтану рибалити й дивитися на сосни. Але романтика закінчилася, коли його одномоторний літак роз'їбався об місцеві скелі. Овдовіла дружина Стейсі, яка до цього бачила природу лише на заставці макбука, збирає манатки, бере родину і переїжджає у глушину біля річки Медісон. План надійний, як швейцарський годинник: страждати за померлим серед суворих монтанівських реалій, паралельно звикаючи до туалету на вулиці та відсутності лате на кокосовому і проходячи всі стадії прийняття горя.Мої враження 🤔Це дуже повільний серіал-терапія. Серіал-медитація. Серіал, в якому по суті нічого не відбувається - але це і є його суть. Замість активних подій вас чекають нескінченні роздуми про життя-буття, сімейні цінності та пошуки себе.Але оскільки біля керма стоїть Шерідан, візуальний оргазм вам гарантовано. Краєвиди Монтани в кожній серії - неперевершені. Діалоги - чудові. Каст - вдалий. Мішель Пфайффер у свої 68 виглядає просто неймовірно.🖇 ВердиктРадий, що всього 6 серій. Не пошкодував, що подивився. Із самим серіалом усе абсолютно ок, він якісний, але це не та історія, яка приносить мені задоволення від перегляду.Якщо любите повільні, атмосферні драми про сім'ю і природу - ваше. Якщо чекаєте єллоустоунських пристрастей - не те.Моя оцінка: 6,5/10 🏔😐 #Кіноманія #СеріалиНаВечір #MovieNight #Серіал #Yellowstone
👁 144 26-06-02 10:15
🎂 Апогей моєї нахабності, або Книга - найкращий подарунокХеллоу спільното 👋Не буду ходити колами - ситуація наступна: дехто з вас уже в курсі, що 11 червня в мене день народження. Кілька людей навіть прийшли в особисті з питанням: "Куди слати подарунки?"Зазвичай я не афішую такі речі і не дуже люблю збирати привітання, але останнім часом навколо все настільки сіре й депресивне, що я подумав: "Якого біса? Якщо це може підняти мені настрій, то чому б і ні?". Тому цей пост - для всіх, хто раптом теж хотів би докинути трохи ендорфінів у моє свято. Наголошую: усе суто добровільно, виключно за бажанням і без жодного примусу.Як справжній ретроград, я досі свято вірю, що книга - це найкращий подарунок. Якщо ви давно читаєте мій канал, то плюс-мінус знаєте мої смаки в літературі, тому можете сміливо спиратися на власну інтуїцію.Проте дехто з друзів навідріз відмовився грати в цю вгадайку й вимагав жорсткої конкретики. Спеціально для них я зібрав список бажань на Rewish. Там можна обрати й забронювати конкретну книгу, щоб інші бачили, що вона вже зайнята:👉 https://rewish.io/UvwGAA/wishesОдразу важливий момент: книга взагалі не обов'язково має бути нульцева, пахнути друкарнею і блищати плівкою. Якщо вона сто років припадає пилом у вас на полиці, або ви колись зачитали її до дірок - це взагалі не проблема. Бажано, щоб не була крадена з бібліотеки, але то таке... Дякую за увагу і дякую, що ви тут. Хоч наш канал і маленький, зате максимально затишний. Всіх обійняв! 🫂
👁 147 26-06-01 10:20
Мій кузен Вінні / My Cousin Vinny (1992) 🇺🇸⭐️ 7.6 ⭐️ 85% 🍿87% 🎥3.9🎬 Коли думав що це кримінальна драма, а виявилась чудова судова комедія 90-хПривіт усім, хто вмикає фільм, не читаючи опис і отримує приємні сюрпризи! 👋Сьогодні знову ретро-кіно, про яке я взагалі нічого не чув до минулого тижня. Коли вмикав, чомусь свято вірив, що це буде серйозний кримінальний трилер. І перші хвилин п’ятнадцять сидів із німим питанням: "Що, блять, тут відбувається?". А потім до мене нарешті дійшло, що це судова комедія. І це змінило все.Про що фільм? 📜Двоє хлопців з Нью-Йорка заїжджають у якесь богом забуте містечко в Алабамі - і по максимально тупому збігу обставин отримують обвинувачення у вбивстві. Причому не “ай-ай-ай”, а такий варіант, де світить електричний стілець.Грошей на нормального адвоката, звісно, нема, тому родина вмикає режим "і так норм" і викликає кузена Вінні. Формально він юрист. Фактично - людина, яка вперше в житті бачить суд не по телевізору😄Вінні приїжджає зі своєю подругою Моною Лізою і починає… з тотального цирку: косячить, сідає в камеру за неповагу до суду, виглядає як турист, який заблукав. Але потім поступово врубається, як тут усе працює - і починає дрючити цю систему...Мої враження 😄Я неймовірно кайфонув. Щоб ви розуміли, я реально посміхався перед екраном, що в моєму випадку з сучасними комедіями буває раз на ніколи. Фільм максимально легкий і чіпляє не тупими падіннями чи пердінням, а просто прекрасними та соковитими діалогами.Акторський склад - це окрема тема. Джо Пеші - просто вогонь. Дивишся на нього і такий: "та це ж той самий Гаррі з "Сам удома"", але тут він вже не липкий бандит, а максимально впертий і харизматичний адвокат-імпровізатор😂 А як він бодається з місцевим суддею - це можна переглядати вічно.Окремий респект Марісі Томей, яка за цю роль отримала Оскар. Короче, увімкнув кіно на ніч, але сон як рукою зняло, поки не пішли фінальні титри.🖇 ВердиктДля мене головний знак якості фільму - це коли я точно знаю, що буду передивлятися його в майбутньому. І це саме той випадок. Якщо вас не лякає кінематограф 90-их і гумор тих часів - хапайте цей раритет негайно.Моя оцінка: 9/10 ⚖️#Кіноманія #ФільмиНаВечір #MovieNight