Статистика telegram каналу - @photonost

Логотип телеграм спільноти - Фотонна зупиночка 2021-09-28

Фотонна зупиночка

Кількість підписників:
267
Фото:
2070 
Відео:
137 
Посилання:
566 
Категорія:
Блоги
Опис:
A personal dump that I try to decorate. Piece of life, sorts of interesting and dumb things, my pics, favorite music, culture, science. I'm not drunk, I'm just drinking My blue compact dwarf galaxy @Art_Roso

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Фотонна зупиночка
2022-12-07
Доктор Стрейнджлав, або як я перестав хвилюватись і полюбив бомбу
2022-05-24

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25

Стіна канала Доктор Стрейнджлав, або як я перестав хвилюватись і полюбив бомбу - @photonost

Моя смерть
Степан Руданський
Прийшла смерть моя,
Легке точиться…
Ти мори, маро,
Коли хочеться.
Я віддам землі
Всі кісткі мої,
А на світ пушу
Лиш щілки мої!
Не умруть вони:
Кожна щілочка
Полетить жива,
Як та пчілочка;
Полетить жива
І покотиться,
В сотні, тисячі
Переплодиться.
І я знов живий
Світ оглядую,
Смерті першої
Не пригадую.
Прийде друга смерть —
Світ зчорніється,
Земля вся в снігу
Забіліється.
І весь світ мара
Зморить голодом
І щілки мої
Зціпить холодом.
Але холод той
Не уб'є життя.
Перейдуть віки,
Ожиє дитя.
Перейдуть віки,
Світ завалиться,
Вогнем-стовогнем
Весь розпалиться.
І сніги тоді
Паром кинуться,
І щілки мої
Знов прокинуться.
І щілки мої
Знов прокинуться,
Найдуть землю знов,
Знову кинуться.
Найдуть землю знов,
Знову кинуться,
В сотні душ живих
Перекинуться.
І піде життя
Знов драбиною,
І я вигляну
Знов дитиною.
А ти ждеш, маро!
Легке точиться,
Ти не жди — мори,
Коли хочеться.
Місяць, рік піждеш —
Що уводити?
Трудно думи всі
Разом сплодити.
Трудно думи всі
Разом сплодити;
Чого ж ждеш, маро?
Що уводити?

995
23-04-15 20:46

Коли я жартую про те що хтось грінвошд сойбой - ця стіна тексту те що я під цим маю на увазі. Сойбой це мій універсальний термін для жертв дискурсу зеленого капіталізму, він стьобний і ємкий. Речі які вони кажуть в цьому чудовому відосі мені як philosophically literate вченому досить очевидні, я стикалася з ними давно і довго, ще з перших прочитаних в школі підручників по екології. Але я знаю що більшості людей "не в темі" може бути зовсім неочевидна купа таких речей.
Чому електрокари не панацея? Чому веганське "м'ясо" і "молоко" не вирішує проблему екологічного тиску агрокомплексу? Чому ми не можемо жити лише з сонячних батарей в кожній хаті?
Це ті типи питань на які варто розуміти відповіді, і завжди скептично ставити подібні питання до будь-якої реклами "зеленості", бо як і в будь-якої реклами її кінцева ціль не покращувати чиїсь життя, а stonks💹.
Власне, персонально я стикнулася із сойбоїнгом зблизька саме в Німеччині бо тут процент людей які агресивно активно вірять в політику зеленого капіталізму значно вищий ніж у нас.
В першу чергу культурний шок це звісно відраза до ядерної енергетики, і за словами німців постарше причина полягає в тому що так вийшло що у 80-х до влади прийшла дуже зелена партія з хорошими інтенціями, але нюанс тодішньої зеленої аженди полягав у страху та відмові від атомки взагалі. Якраз же тоді бахнув Чорнобиль, і дизайни реакторів були примітивніші і технології збагачення випрацюваного палива були не так розвинені.
Але в чому саме полягає ця соціальна різниця? Про це мені довго думалось, але я досі не можу вказати точно, бо часто на локальному рівні люди менш відмінні ніж на системному. Можливо у нас всі настільки думери що їм не до цієї хуйні, і наш анкап навіть не намагається мімікрувати під зелень. Зеленість у нас в більшості своїй чисто декоративна в кофебарах і ніяк не впливає на регуляції екологічно найбрудніших та найвпливовіших компаній, які зазвичай державні, тому не дивно що мало хто справді в захваті від махання зеленими знаменами. Тим не менш я знаю і мала справу із справжніми ентузіастами із Міністерства екології, вони справді можуть показати перспективу top to down, і down to top, і навіть на щось вплинути (натужно, але рано чи пізно). Іронічно, публічності у них менше ніж у популістів які використовують зеленість як брязкальця до своїх виборчих піджаків.
Думаю те що відрізняє нашу і німецьку демографію в питаннях зеленості це те що у нас народ в середньому скептичніший до всього навколо. Стільки криз, складних умов і можливостей бути найобаним як останній гой змушують старші покоління вчитися на своїх власних ммм-них опіках, і своїх нащадків вчити не довіряти гарним картинкам і одам прекрасних обіцянок. Мені здається у нас важче зустріти радикалізований грінвошінг бо навіть людина низів робочого класу завжди задає собі питання "а який у цієї аженди і людини яка мені її штовхає можуть бути тіньові мотиви?" (робочий клас особливо бо у них кожен ресурс на рахунку). Для нас зазвичай "зелені" опції дорожчі, більшість не може собі їх дозволити on daily basis, і при цьому, якщо покопатися в циклах виробництва "зеленого" продукту зазвичай ніфіга не чистіші. Тому не дивно що колективне безсвідоме поводиться інакше за одних і тих же ввідних даних.
"Зеленій давай дядя, прям тут і по знижці". - І там де в Німеччині в середньому це буде "Дайте два бо я хороша (і багата) людина" у нас це прозвучить як "А скільки мені це буде коштувати?" тому рекламщики не всмоктуються в цю тему як міноги.

782
23-04-13 20:10
​​Взуття для походу
як не вбити ноги?
Коли я був студентом, то купив собі за 20 грн на «секонді» майже вгандошені кросівки Merrell. Вони пережили дві гонки Gorgany Race, і ше якусь кількість походів. То було моє перше адекватне взуття для хайкінгу.
З того часу я змінив не одну пару капців, і сформулював свої критерії вибору взуття для походів.
Підошва
Якщо нема бажання роздуплятися в тонкощах, то шукайте підошву з жовтим написом Vibram. Це хороший маркер, але він більш важливий для зимового взяття, бо краще працює на слизьких поверхнях. Загалом підошва має бути жорстка, навіть трохи «дерев’яна», це не так зручно як бігові кросівки, але береже ваші ступні на бездоріжжі.
Фіксація голіностопу
Я дійшов висновку, що це не обов’язкова опція, і все залежить від натренованості ніг, вестибулярки, сезону, ваги рюкзака, тривалості походу.
Якщо ти новачок у горах, маєш важкий наплічник, або збираєшся в Ґорґани скакати по камінчиках, то варто брати черевики.
Але якщо є досвід, впевненість в своїх ногах, і бажання легких ніг, то я б віддав перевагу кросівкам, або навіть сандалям.
Взимку однозначно черевики)
Мембрана
Мембрана - це безумовно крута «фіча» для взуття, але безальернативною, як на мене, вона є тільки взимку.
Влітку я віддаю перевагу звичайній шкірі, яку без проблем можна висушити біля багаття, вляпатися в пісок, болото і не думати, коли мембрана «здохне».
Проте, якщо частота ваших походів не більше 3 на рік, і є натхнення морочитися з особливим доглядом за взуттям, то варто брати мембрану.
Секонд
Взуття з секонду - це лотерея. Повірте, в мене багатий досвід, я відносно недавно дожив до можливості купляти собі нове спорядження, і робив багато спроб обманути економіку. Іноді виходило, а іноді дешеве взуття підводило у відповідальний момент.
Фірма/бренд
Тут нема універсальної відповіді, бо кожна компанія має свої особливості та фішки.
Зараз мої основні літні трекінги - Zamberlan Hike Lite.
Зимові черевики - Salewa MS Rapace GTX.
Іноді я беру з собою тільки сандалі від Teva.
Висновок
Ноги - це база в туризмі, вони приймають на себе головний удар. Шукати ідеальне взуття по опису в інтернеті - безглузда справа, однак варто заморочитись вибором того, що буде розділяти вашу ступню та поверхню планети.
Надіюсь мої поради допоможуть вам підібрати собі комфортне взуття 👌
Пишіть в коментарі що ви взуваєте влітку в гори?
Чим вам подобається ваше взуття?
P.S.
Нагадую про свій промокод “k.volotsiuga” на знижку 10% в мережі магазинів Gorgany
Користування промокодом - це підтримка проекту «Карпатський волоцюга», бо з кожної покупки за промокодом ви отримуєте 10% знижки на будь-який товар, а я отримую 5% кешбеку на спорядження 🤝
469
23-04-13 16:17

Прощання зі Звісно відбудеться у п'ятницю 31.03 о 13:00 у Київському крематорії
Запрошуємо всіх, хто може та бажає прийти. Та прохання поширити в чати та спільноти, в яких також є ті, хто хотіли б прийти. Для зручності комунікації та щоб розуміти кількість людей, можете написати в коментарях, якщо збираєтеся прийти. А взагалі чекаємо усіх охочих.
Прохання не приносити пластикові квіти, тощо, бо він їх не любив. Можна свіжі, наприклад польові, за вашим бажанням. Але це не обов'язково.
Якихось централізованих поминок не плануємо. Гадаємо правильніше буде випити в барі/пабі на ваш смак, в приємній вам компанії, згадуючи Звісно. Бо він любив бари та паби, особливо хороше темне пиво.
В подальшому буде місце, куди до нього можна буде приходити. Це організуємо з часом, та про все тут повідомимо.

83
23-03-29 14:01

Ну шож. Дебелому панству — дебелий збір! Збираємо на автобус для взводу радіорозвідки 93 бригади «Холодний яр». Ворог настільки куций, шо хлопці вирішили — можна в’їжджати на маршрутці під Степана Гігу. Ладно, жарти в сторону. Для специфічних задач взводу…

196
23-02-08 12:37

Єбать. Вони ще й гру по цьому роблять https://youtu.be/juBv2XWnwt8 https://youtu.be/Td7CBNu0914

67
23-02-04 11:49
Het is Woensdag mijn kerels
63
23-02-01 13:20

Маркус, як завжди, красавчік https://youtu.be/WbRiPmjOjhg
P.S. Якщо ви по якійсь причині не знаєте хто це, то можете відкрити вікіпедію чи наприклад це велике інтерв'ю та й просто загуглити. Такого чоловіка гріх не знати.

91
23-01-24 22:53
Celestial atmosphere
110
22-12-30 18:34