Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - pho3n1x home
Додано 06 гру 2025

pho3n1x home

@pho3n1xhome
Кількість підписників: 439
Фото: 851
Відео: 195
Посилання: 296
Опис:
Життя, рофли, інсайди (інколи жартівливі) work w/ @lateral_cs, @leo_team_cs2 Я: @pho3n1xqq Підтримати автора: — Банка: https://send.monobank.ua/jar/65TMpZzBQs — Карта: 4323345049426373
Джерело

pho3n1x home | Історія Kolmen та denten в ШТАБі закінчується, ми разом прийняли рішен...

Логотип телеграм спільноти - pho3n1x home pho3n1x home @pho3n1xhome
141 Охват/переглядів 2026-03-31 17:51 Повідомлення №2037
🇺🇦 Історія Kolmen та denten в ШТАБі закінчується, ми разом прийняли рішення покинути канал та перейти на інший проєкт — про свої особисті причини пишу нижче:Я відчуваю вигорання. Мені набридло відчувати, наче те, що я роблю, дарма. Мені хочеться мати більше вільного часу, відчувати підтримку колег, щоб я міг пропустити день-другий, і канал жив, але я боюсь, що не закинуть навіть найважливішу новину, через що завжди у напрузі, і мені це набридло. Через це почав шукати інші варіанти, а їм знадобився дизайнер, запропонував дентену, і виявилось, що він також відчував, наче крім нас двох, нікому нічого у ШТАБі не треба.Хочеться розвитку, бо здається, наче за 9 місяців я досяг вже усього чого міг, як адмін ШТАБу. Інший проєкт, на який ми переходимо, він теж пов'язаний з КС, але опосередковано, більше у цілому по кіберспорту та іншим іграм, і, очевидно, він більш масштабний — більша ЗП, більш компетентні та відповідальні люди та усе з цього випливаюче. ЗП там вже прям хороша, але я би все одно хотів знайти ще щось.Також, скажу окремо за командора. Звичайно, не буду розкривати особистість, але людина дуже безвідповідальна, мене таке відношення просто вбивало, важко вкладати душу в роботу, працювати на розвиток каналу, коли на твої старання все одно. Єдине, що його хвилює, це чи закинули ми рекламу, щоб він заробив побільше грошей, він не слідкує за тим, хто скільки працює, не дасть подзатильника, якщо хтось АФКшить, а якщо якийсь пройоб, то винні всі.Дякую усім, хто лайкав та коментував мої пости в ШТАБі, хто підписався через це на мій канал, хто смішив, хто дратував, усьому ком'юніті, дякую. Сьогодні мій останній день з вами у каналі, на який я витратив 9 місяців свого життя, і сподіваюсь, вам сподобалось.Якось так, але історія на цьому не закінчується, тому чекайте апдейтів завтра.