Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - pho3n1x home
Додано 06 гру 2025

pho3n1x home

@pho3n1xhome
Кількість підписників: 439
Фото: 851
Відео: 195
Посилання: 296
Опис:
Життя, рофли, інсайди (інколи жартівливі) work w/ @lateral_cs, @leo_team_cs2 Я: @pho3n1xqq Підтримати автора: — Банка: https://send.monobank.ua/jar/65TMpZzBQs — Карта: 4323345049426373

👥 Кількість підписників

439
Середній/День:: -1
Середній/Тиждень:: -3
Середній/Місяць:: -7

📊 Кількість повідомлень на день

1.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 1.9
Середнє за день: 1.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 283 26-04-06 18:14
🇺🇦 Ми провели інтерактивне опитування серед про гравців: яку мапу вони б хотіли побачити 8-ою у мап-пулі на FACEIT? 🇸🇪 fear: Не граю FACEIT, дуже рідко, так що байдуже.🇺🇦 headtr1ck: Хотів би щоб додали Train, це є гарною ідеєю.🇩🇰 Stom4k: Додати назад Train, це дійсно круто мапа, я дуже любив її та бажано прибрати Inferno.🇸🇪 cairne: Vertigo би додав. Класна мапа.🇩🇰 yxngstxr: Мені байдуже, яку мапу вони додадуть, але FACEIT повинні змінити, щоб було можливо поставити в чергу 3 мапи, а не цілих 5.🇺🇦 j3kie: Оновлення ху*ня, там повинні бути мапи, які знаходяться в офіційному мап-пулі.🇨🇿 MoDo: Немає значення для мене.🇸🇪 jackasmo: Vertigo би хотілось як 8 мапу, моя улюблена карта була завжди. На FACEIT взагалі топчик, бо можна соло катки тащити.🇸🇪 xKacpersky: Хотів би, щоб додали Vertigo. Люблю цю мапу.🇧🇷 slaxz-: Я думаю, що це має бути просто поточний пул карт, на яких грають на PRO-сцені.🇸🇪 Br4tkO: Я би додав Train, на фейситі особисто мені, тяжко грати Inferno & Overpass, це карти, де треба разом шось робити, мутити, а трейн можна і соло закерити, та ще й Nuke є в пулі, більшість людей просто не вміє його грати, а бувають дні, де впадлу комусь по мікрі розповідати. Звучить прикольно 8 мап, але як воно буде — треба потестити. 🇺🇦 LATERAL | Inst | TikTok
👁 141 26-03-31 17:51
🇺🇦 Історія Kolmen та denten в ШТАБі закінчується, ми разом прийняли рішення покинути канал та перейти на інший проєкт — про свої особисті причини пишу нижче:Я відчуваю вигорання. Мені набридло відчувати, наче те, що я роблю, дарма. Мені хочеться мати більше вільного часу, відчувати підтримку колег, щоб я міг пропустити день-другий, і канал жив, але я боюсь, що не закинуть навіть найважливішу новину, через що завжди у напрузі, і мені це набридло. Через це почав шукати інші варіанти, а їм знадобився дизайнер, запропонував дентену, і виявилось, що він також відчував, наче крім нас двох, нікому нічого у ШТАБі не треба.Хочеться розвитку, бо здається, наче за 9 місяців я досяг вже усього чого міг, як адмін ШТАБу. Інший проєкт, на який ми переходимо, він теж пов'язаний з КС, але опосередковано, більше у цілому по кіберспорту та іншим іграм, і, очевидно, він більш масштабний — більша ЗП, більш компетентні та відповідальні люди та усе з цього випливаюче. ЗП там вже прям хороша, але я би все одно хотів знайти ще щось.Також, скажу окремо за командора. Звичайно, не буду розкривати особистість, але людина дуже безвідповідальна, мене таке відношення просто вбивало, важко вкладати душу в роботу, працювати на розвиток каналу, коли на твої старання все одно. Єдине, що його хвилює, це чи закинули ми рекламу, щоб він заробив побільше грошей, він не слідкує за тим, хто скільки працює, не дасть подзатильника, якщо хтось АФКшить, а якщо якийсь пройоб, то винні всі.Дякую усім, хто лайкав та коментував мої пости в ШТАБі, хто підписався через це на мій канал, хто смішив, хто дратував, усьому ком'юніті, дякую. Сьогодні мій останній день з вами у каналі, на який я витратив 9 місяців свого життя, і сподіваюсь, вам сподобалось.Якось так, але історія на цьому не закінчується, тому чекайте апдейтів завтра.
👁 113 26-03-24 16:44
🇷🇸 HLC Belgrade PRO — історія про те, як багаті росіяни на Кіпрі захотіли собі HLTV-профілі купити?3 лютого сербський турнірний оператор Relog анонсував LAN-турнір HLC Cyprus PRO, що мав пройти на Кіпрі з достатньо незвичним форматом:— замість вже нині класичної відкритої реєстрації в форматі «хто перший, того і капці», турнірний оператор використав формат, при якому команди реєструються до дедлайну, а пізніше вже після цього дедлайну ТО обирає 12 найрейтинговіших команд, які й візьмуть участь на турнірі, перед цим оплативши вступний внесок.— окрім цього, турнірний оператор анонсував локальну LAN-кваліфікацію на Кіпрі, лише для громадян Кіпра, з якої на турнір проходить 4 команди. ℹ️ Саме ця кваліфікація й викликала сумніви в чесності турніру. Розпочнімо з найбанальнішого порушення правил Valve: замість всюди заявленої однієї LAN-кваліфікації було проведено одразу дві, одна з яких була в онлайні та в ній грало всього 2 команди, хоча турнірний оператор не робив жодних анонсів з цього приводу, а колективи, що грали там, реєструвалися, як на LAN-кваліфікацію та відповідно були готові грати на LAN. Також, вже після анонсу турніру, без жодного сповіщення організатори прибрали з сайту позначку про те, що в складі команд має бути мінімум 4 гравці з громадянством Кіпру.Паралельно з цим, в комп'ютерному клубі HLC в Лімасолі нібито пройшла LAN-кваліфікація, хоча немає жодних доказів проведення цієї кваліфікації: ні сітки, ні пар матчів, буквально нічого, окрім постфактум опублікованого на сайті списку команд 👀🏴‍☠️ Якщо подивитися на онлайн-кваліфікації, то там середній рівень гравців-учасників сягав 2555 ELO, в той час, як в командах, що вийшли на турнір через LAN-кваліфікації, найкращий гравець має всього 2460 ELO, середній рівень гравців становить всього 8 LVL, а серед гравців є деякі з 5 та 3 рівнями. При цьому, гравці всіх цих трьох команд є знайомими або друзями та постійно грають FACEIT разом, а в одній з них грає CEO Aurora, L3rich.При цьому, задовго до кваліфікацій в анонсі були використані фото самого клубу, де на одній з стін висіли логотипи різноманітних команд: серед логотипів різних популярних організацій майоріли логотипи команд ReDi та PivoSquad, які пізніше пройшли на турнір через кваліфікацію, що була проведена аж через 17 днів після анонсу 🤷‍♂️ В результаті маємо турнір, який порушив правила Valve, провівши дві відкриті кваліфікації замість спочатку заявленої одної. При цьому, команди, що пройшли на турнір через «LAN-кваліфікацію», інформації про сітку та матчі якої ніде не було, є близькими друзями, логотипи їх команд висять на стінах комп'ютерного клубу, де проводилися кваліфікації, а один з гравців, 🏴‍☠️ L3rich є CEO команди 🏴‍☠️ Aurora, що зареєструвалася на турнір через відкриту реєстрацію та займає (чи займав) посаду CGO в компанії 1xbet, яка спонсорує організаторів турніру 🇷🇸 Relog.Тому цілком можливо, що турнір 🇷🇸 HLC Pro є проектом купки багатеньких росіян, які люблять грати в CS та хочуть отримати собі HLTV-профілі. Як мінімум, всі співпадіння вказують на це.🇺🇦 ШТАБ CS2
👁 126 26-02-27 13:09
Вітаю, друзі. Потрібна ваша допомога!Запускаю збір на виносний блок антен та ремонт авто для «Спецпідрозділ Тимура» ГУР МО УкраїниДруг мого брата, іноземець, штурмовик, військовий медик та пілот БПЛА. Воїн, що має понад 15 років бойового досвіду звернувся по допомогу. Він приїхав захищати нас зі скандинавської країни ще у 2022 р. Дані, за якими можна його ідентифікувати, воїн просив не розголошувати.За його спиною незліченна кількість знищених ворогів та успішних операцій, але також тяжкі поранення, складні та довготривалі реабілітації. Нещодавно він став командиром взводу та готує себе, своїх хлопців та обладнання до початку чергової ротації. Для ефективного виконання бойових завдань, треба відремонтувати пошкоджене авто і придбати спеціальний блок антен для керування дронами на великій відстані. Буду дуже вдячний, якщо не залишитесь осторонь!За внески на збір ви можете виграти:- Символічний пін ESL з IEM Cologne за найбільший донат- 5х AWP | Pit Viper та 5x AK-47 | Uncharted будуть розіграні рандомно серед усіх донатерів*Хто претендує на приз, вказуйте свій тег в ТГ для зворотнього зв'язку у призначенні платежу. Наприклад @tag123 🎯 Ціль: 47 500 ₴ 🔴21 500 - ВБА Viper🟡26 000 - Ремонт авто🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/4Va1yKSXhp💳Номер картки банки4874 1000 2506 4570Усі звіти по завершенню збору будуть опубліковані в каналі! Буду дуже вдячний усім дружнім телеграм каналам за репости!
👁 185 25-12-07 18:59
Фурія зіграє з Na'Vi 100%, бо так вирішила не лише аналітика, а й сам Господь Рандом. У турнірній таблиці вже трясуться цифри, бо знають, що їх все одно перекроять під цей матч. Адміни можуть хоч десять разів міняти сітку, але всесвіт вперто шепоче: “фурія-наві, фурія-наві”. Навіть якщо Фурія випадково зайде не в ту лобі — гра перенесеться до них сама.І це не просто матч, це легенда. Настільки передбачувана, що навіть ясновидиця з TikTok сказала: “Я це бачила уві сні, і там S1mple сидів на фоні та їв шаурму”. Бразильці вже морально готові, українці теж, а глядачі готують попкорн, бо знають, що там буде або м'ясорубка, або бразильське карнавал-шоу з трьома флешками в одні очі.Статистика? Пф, не смішіть. Тут не статистика, тут вже канон. Кожен мейджор має свій “матч долі”, і цього разу він написаний жирним маркером, підкреслений і обведений сердечком (але не тим романтичним, а тим, що малюють під час злості). Якщо раптом цей матч не станеться — турнір просто самознищиться з сорому.Тому не переживай, ця зустріч гарантована сильніше, ніж tilt на фейсіті після першого ж раунда. Глядачі вже гріють стільці, коментатори розминають голосові зв’язки, а всесвіт просто киває головою: “да, буде”. Це не прогноз — це вирок.