Джерело
Петро Чорноморець | Хто має малих дітей і може зручно катати до трикутника лісів між Житом...
4 960 Охват/переглядів
2026-01-07 19:25
Повідомлення №846
Хто має малих дітей і може зручно катати до трикутника лісів між Житомирською та Одеською трасою?Ми з Олею Забіякою робимо маленьку спільноту друзів, які хочуть постійно тусуватися з дітьми в лісі.Нам як батькам не вистачає:- спілкування з емоційно та ідейно близькими дорослими- різноманіття сімейних активностей і діяльностей для малечі- вільного часу для своїх справ і водночас спокою за оточення дитини у цей час.Думаємо, що якщо об'єднатися групою на 10-12 родин, все це буде набагато простіше реалізувати.(Головний драйвер у нас мама, бо в тата забагато спілкування по роботі. Але тато теж in charge).Ідейно отак:1. Бажання бути поруч із дитиною у перші надважливі роки життя, бачити її, чути, ділити з нею наповнені митті життя2. Дитинство на природі, простір для вільної гри, неспішного дорослішання та внутрішньої свободи — і дитини, і дорослого.3. Глибоке переконання, що дитина – особистість, яка має таке ж право на повагу, довіру та гідність, як і дорослі.4. Українськість і бажання розвивати невеличкі громади, власним прикладом показувати, що батьківство і дитинство можна проживати по-своєму.5. Нормальний такий рівень нонконформізму.6. Готовність спільно створювати та розвивати спільноту.Тут реєстрація, давайте знайомитись: https://forms.gle/hCefVW8FM2tzApvi6Це не комерційний проект, не школа і не садок. Просто тусовка. Якщо буде багато реєстрацій, нікому нічого не обіцяємо і комітментів не беремо.