Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Первомайськ Сіті
Додано 14 лип 2024

Первомайськ Сіті

@pervomaisk_city
Кількість підписників: 43 316
Фото: 35,100
Відео: 10,600
Посилання: 9,090
Опис:
Новини м. Первомайськ Миколаївська область Реклама/Співробітництво @perv_city_support ☕️🍩За бажанням можете підтримати канал донатом: 5168752010556218 5375414102037107
Джерело

Первомайськ Сіті | ️ "Європейці самі фінансують війну проти себе — такого навіть навмисно...

Логотип телеграм спільноти - Первомайськ Сіті Первомайськ Сіті @pervomaisk_city
6 890 Охват/переглядів 2026-02-08 09:28 Повідомлення №66893
‼️ "Європейці самі фінансують війну проти себе — такого навіть навмисно не придумаєш", — глава Міністерства фінансів США Бессент.Скотт Бессент: Я вважаю позицію європейців надзвичайно розчарувальною, адже саме вони перебувають на передовій лінії українсько-російської війни. Індія почала закуповувати санкційну російську нафту, і вгадайте, хто купував продукти її переробки? Європейці. Виходить, що європейці самі фінансують війну проти себе — такого навіть навмисно не придумаєш. США ввели санкції та встановили 25-відсотковий митний збір для Індії за закупівлю російської нафти. Європейці ж не захотіли приєднатися до нас, і, як виявилося, тому, що хотіли укласти цю торговельну угоду. Тому кожен раз, коли ви чуєте, як європейські лідери говорять про важливість українського народу, пам'ятайте: вони ставлять торгівлю вище інтересів українців. Торгівля — європейська торгівля — для них важливіша, ніж врегулювання української кризи.Журналіст: Але їм потрібна енергія, я припускаю, це частина їхньої проблеми.Скотт Бессент: Питання в ціні — вони хочуть дешеву енергію. У нас в США теж могла б бути дешевша енергія, якби ми погодилися купувати санкційну російську нафту.P.S. Але з екранів телеканалів та на ютубплатформах купа експертів, політиків, в тому числі й українських, розповідають, як Європа невтомно відмовляється від торгівлі з Росією вже чотири роки поспіль. Якийсь пздць!!!