Джерело
НЕТЕЛЕМАРАФОН🇺🇦news | Чому на РНБО Київ записали у вороги Сьогодні на засіданні РНБО затверд...
2 050 Охват/переглядів
2026-03-03 21:39
Повідомлення №40962
Чому на РНБО Київ записали у вороги Сьогодні на засіданні РНБО затвердили плани енергостійкості для всіх областей та обласних центрів, окрім столиці. Від Президента пролунало чергове звинувачення, що Київ «не готовий». Здавалося б, питання енергостійкості, яке має об’єднувати – бо йдеться про столицю, де проживають мільйони і це центр прийняття рішень – знову стало дріб’язковим політичним. Ще більше цинізму обвинуваченням на адресу Києва, які пролунали на РНБО, додає те, що план енергостійкості підписують начальники військових адміністрацій, призначені президентом. Сьогодні президент дорікнув Кличку, що план не був підписаний. Головою військової адміністрації Тимуром Ткаченком. Призначеним президентом. Абсурд. Судячи з публічної активності, пан Ткаченко самоусунувся від роботи і не підписав план, фактично проігнорувавши визначені законом повноваження. Нагадаю, Закон України «Про правовий режим воєнного стану» чітко окреслює роль військових адміністрацій у таких процесах. Питання навіщо Києву військова адміністрація, яка не має стосунку ані до війська, ані до адміністративних повноважень? – риторичне. Але за лаштунками цих дріб’язкових обвинувачень та з’ясування стосунків, криється реальна загроза. Київ сьогодні є ключовою ціллю ворога. Саме на столицю спрямовані масовані атаки. Для розуміння: на Київ за війну прилетіло найбільше шахедів, крилатих ракет, кинжалів та московського мотлоху. Київ найбільше потерпає від обстрілів. Але Київ лишати без підтримки, бо його очолює твій опонент. Це точно про турботу про українців? Бо щось не схоже. У такій ситуації логічною виглядає єдина позиція влади всіх рівнів і спільна робота над планом стійкості. Столиця вже пережила найважчу зиму у своїй історії. Будь-яке послаблення Києва сьогодні працює не проти політичних опонентів, а на ворога.