Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - НЕТЕЛЕМАРАФОН🇺🇦news
Додано 14 лип 2024

НЕТЕЛЕМАРАФОН🇺🇦news

@peremoga_online
Кількість підписників: 13 876
Фото: 12,000
Відео: 4,990
Посилання: 9,970
Опис:
🇺🇦 Зворотній бік Телемарафону! Твоя невтомна стрічка правдивих новин! Українська внутрішня політика і геополітика в контексті війни Коротко відоме, з деталями маловідоме. Коментарі до незрозумілого! Будь з ними, будь.в курсі! Щодо співпраці @ot_otozh
Джерело

НЕТЕЛЕМАРАФОН🇺🇦news | А воно саме зрозуміло, що зморозило? Воно втішило рабів, що їм колись ...

Логотип телеграм спільноти - НЕТЕЛЕМАРАФОН🇺🇦news НЕТЕЛЕМАРАФОН🇺🇦news @peremoga_online
1 730 Охват/переглядів 2025-12-17 14:24 Повідомлення №38577
А воно саме зрозуміло, що зморозило? Воно втішило рабів, що їм колись дадуть вольну. Не всім і не зразу, але колись дадуть. Хоча розуміти цей потік свідомості неможливо, краще викликати санітарів. Але загальний напрямку того потоку каламутної свіцдомості десь проскакує. Він жорстко заборонив своїм слугам голосувати за мотиваційні принципи мобілізації, залишивши лише репресивні. Зокрема, він самостійно розпорядився й прямо про це заявляв, не допустити введення термінів служби й умов демобілізації.Це під час війни. А після неї? Zе хоче донести до своїх солдатиків, що із закінченням війни він нікого не збирається відпускати. Ну... оте якесь для нормальної психіки "змінили професію й стали військовими, мають право після війни повернутися додому..." Узагалі, зрозумів, що сказав? А хто став військовим через мобілізацію або добровільно, бо треба країну рятувати, й ніяку професію не міняв, контракт не підписував. Був програмістом чи менеджером, ним і залишається, але зараз має переву в діяльності, бо боронить країну, такі додому вже не повернуться ніколи??? А ті, хто на контракті ще до вторгнення і його термін давно збіг - вони теж не в цій категорії, бо ж професію не міняли?От я навіть не уявляю, що воно хотіло сказонути, але як завжди вийшло тупо й провокаційно та дуже демотивуюче. Мотивувати може хіба до СЗЧ...