Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Peake-week Papers
Додано 06 січ 2025

Peake-week Papers

@peakeweekpapers
Кількість підписників: 6 705
Фото: 1,610
Відео: 84
Посилання: 227
Опис:
Читаємо книжки разом, коли не впадло Нюдси надсилати сюди @aaliskaaa
Джерело

Peake-week Papers | Набір на квітневий книжковий клуб стартував!🔥Посумували трошки в залюд...

Логотип телеграм спільноти - Peake-week Papers Peake-week Papers @peakeweekpapers
4 090 Охват/переглядів 2026-03-29 10:17 Повідомлення №1704
Набір на квітневий книжковий клуб стартував!🔥Посумували трошки в залюдненому Нью-Йорку, поговорили про мистецтво і митців, віддались меланхолії і рефлексіям, а тепер прийшов час взбадьоритись із шаленими експериментами «Якщо подорожній одної зимової ночі» одного з найвідоміших європейський постмодерністів Італо Кальвіно🔥 Знаю я вас, так чекали перевидання, одразу скупили весь наклад, а прочитаєте, дай Боже, наступного року😁 Я читала цю книгу двічі: в перший раз зрозуміла 20%, вдруге — 40%, а зараз з вами втретє розберем цю книгу до кісточок і зламаємо голови разом😍 ТИ🫵 відкриваєш довгоочікувану книгу, починаєш читати, але розумієш, що книга бракована. Чи зможеш ТИ🫵 прочитати продовження, і чому наче весь світ змовився проти того, щоб ТИ🫵 книгу дочитала? У героя не виходить, але може у нас вийде😏А також традиційно з усіма бажаючими продовжуємо читати і обговорювати цикл Марселя Пруста, бо разом долати цю скелю цікавіше❤️А ще в клубі зʼявився інґліш-рідінґ-клаб, де бажаючі читатимуть разом зі мною і Злою читачкою роман Yael Van Der Wouden «The Safekeep», який потрапив в шортліст Букера 24 і отримав Жіночу премію в 25! У нас буде спільний чатик, де будуть не тільки Кальвіно і Пруст, а й собаки/коти, меми, полички, приколи, цілодобова психологічна підтримка і просто веселе спілкування «як у вас справи» і 29.04 о 19:00 зідзвонимось на онлайн обговорення.Є два рівня участі: Максимальний — чатик + приймати участь в обговоренні на трансляції — 800 грн (місця закінчились)Стандартний — чатик + дивитись трансляцію з обговоренням — 400 грн (є можливість сезонної підписки на 3 місяці за 1000 грн замість 1200)Для участі і з усіма запитаннями пишіть в ТГ @aaliskaaa