Джерело
Peake-week Papers | Набір на лютневий книжковий клуб стартував😏Ну що, друзі, дочитали ми т...
4 860 Охват/переглядів
2026-01-30 09:37
Повідомлення №1546
Набір на лютневий книжковий клуб стартував😏Ну що, друзі, дочитали ми товстезного Ірвінга, натомились наспілкувались, тому в лютому вирішили взяти на обговорення «Країну снігу», книгу письменника, що будував свою прозу на естетиці тиші, першого Нобелівсього лавреата від Японії Ясунарі Кавабати. Поки ми все ще в країні снігу — вивчати «Країну снігу» буде атмосферно і цікаво. Книга маленька, прочитаємо її швидко, а тому додатково поговоримо про японську літературу ХХ ст., яка була маятником між японською традицією та модерністю Заходу. А також традиційно з усіма бажаючими продовжуємо читати і обговорювати цикл Марселя Пруста, бо разом йти цим шляхом самурая цікавіше❤️У нас буде промокод на книгу, розіграш екземпляру з моїми примітками, спільний чатик, де будуть не тільки Кавабата і Пруст, а й собаки/коти, меми, полички, приколи, цілодобова психологічна підтримка і просто веселе спілкування «як у вас справи» і 27.02 о 19:00 зідзвонимось на онлайн обговорення.Є два рівня участі: Максимальний — чатик + приймати участь в обговоренні на трансляції — 800 грн (місця закінчились)Стандартний — чатик + дивитись трансляцію з обговоренням — 400 грн (є можливість сезонної підписки на 3 місяці за 1000 грн замість 1200)Для участі і з усіма запитаннями пишіть в ТГ @aaliskaaa