Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПК-Plus 🖥💻⌨️🤘
Додано 14 лип 2024

ПК-Plus 🖥💻⌨️🤘

@pc_plus_ua
Кількість підписників: 10 738
Фото: 1,620
Відео: 272
Посилання: 637
Опис:
Залізячча треба збирати до купи.)

👥 Кількість підписників

10 738
Середній/День:: -10
Середній/Тиждень:: -10
Середній/Місяць:: -167

👁️ Середній перегляд на повідомлення

5 681
Середній/День:: 4,300
Середній/Тиждень:: 6,631
ERR: 52.91%

📊 Кількість повідомлень на день

1.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.9
Середнє за день: 1.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,300 24-07-22 13:37
Розібрався з ноутами! Знову відео робиться довше ніж звичайно. Бо мені особливо була цікава ця темка! Маємо 2 ноути: перший 56 тисяч грн Acer Predator Helios Neo 16 з процем Intel Core i5-14450HX, Другий абсолютно такий же ж, але зі старшим процем Core i7-14650HX - Acer Predator Helios Neo 16 аж на 10ку грн дорожчий!Я чомусь був практично впевнений що з молодшим процем ноут житиме під навантаженням довше, споживаючи менше. На моє здивування - більше навіть споживає Core i5-14450HX. Це призводило до того що навіть маючи менше ядер, в деяких робочих сценаріях, в тому ж Cinebench R23 - i5 трохи обійшов i7. Жили +- однаково від батареї. Навіть десь довше ноут з i7. Хоча в більшості робочих завдань завдяки більшій кількості потоків - все одно i7 був попереду. При чому, знову ж таки - на моє здивування ноут з i7 холодніший і тихіший як у робочих завданнях так і в іграх. Також ноут з i5 в більшості ігор на пару FPS обійшов дорожчого ноута. А все чому? Та тому що проц тримав вищі частоти, хоч і грівся також. От така цікава особливість. Вийшло так - що там за проц у ноута, чи карта звісно важливо, але важливо також - як воно шкваре... Було дійсно цікаво. Зараз працюю над відосом, покажу. І ще прохання до тих хто шарить в ноутах. Накидайте но мені конкурентів першому ноуту за ціною. Тільки щоб батарея 80 - 90Wh, норм екран 165 герц, 100% sRGB, і хоча б один порт тандербол (а краще 2) через який ноут може одночасно заряджатися і передавати картинку, і не обов'язково, але дуже бажано картрідер.