Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ПК-Plus 🖥💻⌨️🤘
Додано 14 лип 2024

ПК-Plus 🖥💻⌨️🤘

@pc_plus_ua
Кількість підписників: 10 738
Фото: 1,620
Відео: 272
Посилання: 637
Опис:
Залізячча треба збирати до купи.)

👥 Кількість підписників

10 738
Середній/День:: -10
Середній/Тиждень:: -10
Середній/Місяць:: -167

👁️ Середній перегляд на повідомлення

5 681
Середній/День:: 4,300
Середній/Тиждень:: 6,631
ERR: 52.91%

📊 Кількість повідомлень на день

1.4
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.9
Середнє за день: 1.4

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 9,650 26-04-06 09:26
😢Реальні ціни на чіпи оперативної пам'яті продовжують зростати - Samsung піднімає ціни на оперативу на ще 30%Попри розповіді різних бабок-гадалок у твітері про падіння цін на оперативу, неминуче здуття "бульбашки" AI, чудо-алгоритм від гугл, який неймовірно зменшив використання оперативи і тому подібне, чіпи і далі продовжують дорожчати, а ШІ компанії нікуди не діваються та не закриваються - наприклад, OpenAI нещодавно зібрали 122 мільярди доларів нових інвестицій.Більшість реальних аналітиків також не прогнозують суттєве зменшення попиту на чіпи у 2026 році, а деякі навіть кажуть про те, що існуючий рівень попиту може зберегтись до 2028 року. Попри це, комплекти DDR5 для десктопних пк дійсно дещо здешевшали - зокрема, деякі хороші(6000Cl30 і тп) комплекти DDR5 32gb в україні можна придбати вже за 300$. Але це зменшення цін відбулось не через здешевлення чіпів, а через суттєве зменшення попиту серед споживачів та існуючі досить великі запаси продукції.Тож - повернення старих цін поки не буде.
👁 6,460 26-03-22 14:26
Заходив в магазин, і тут мені трапився новий фото-відеофлагман Xiaomi 17 Ultra Я взяв його познімати. Коли ведеш канал, відео - важлива штука. Я знімаю на старенький Panasonic GX80 з парочкою об'єктивів. Це, здається, модель ще 18-го року. Якість в 4К нормальна, але 30 кадрів. І він вже підглючує. Подумав, а чи не знімає часом телефон краще? Познімав і додаю приклади відео. Що сказати. Знімає круто, прямо з коробки. І я розумію: щоб вести канал або блог - на сьогодні можна обійтися і телефоном. АЛЕ: цінник... Вибачте, 65К грн за версію 512 гіг, і 70К за 1 теребайт. Це вже не народний бренд, це вже айфон. Хоча сенсор там дюймовий, і він більше ніж у айфонах, і знімає краще. Та все одно навіть старенька камера з світлосильним об'єктивом дає більший об'єм. Маленька лінза - і от видно цю "мобільну" оптику. Змази по краям кадра. Боке класне (розмиття заднього фону) Але далеко до камер з великими матрицями і світлосильними о'єктивами. Запис звуку - здивував: плаский якийсь. Мій Xiaomi 13T Pro записує краще звук.
👁 5,590 26-03-18 09:29
🤯Nvidia випустили DGX Station з чипом GB300 - 784 Гб надшвидкої оперативи для важких ШІСистема представляє з себе 72-ядерний ARM процесор Grace та прискорювач Blackwell Ultra, з'єднані між собою Nvlink C2C з пропускною здатністю у 900Гб/c. Система має два пули пам'яті - 496 Гб LPDDR5X для процесора та 252 Гб HBM3e для відеокартки.Крім цього, система має 3 PCIE5 x16 слоти для додаткових прискорювачів, таких як RTX PRO 6000 абощо. Також присутні 4 m.2 порти для ссд, 2 з яких підтримують PCIE6. Система має 2 оптичні інтернет-порти QSFP112 з загальною пропускною здатністю 800Gb/s. Для живлення використовуються стандартні конектори - 24-піновий ATX, один 6-піновий PCIE конектор та цілих 6 злощасних 12VHPWR для відеокартки(мабуть, щоб вже точно не плавились). Загалом система споживатиме до 1600 Ват.Скільки коштуватиме така цяцька поки невідомо, але навряд ви зможете обміняти ваше авто на таку - не вистачить.Призначена вона для професійних користувачів ШІ - науковців, дослідників даних, програмістів і тд.
👁 6,110 26-03-04 15:05
⚡️ Apple знову це зробила. А ми вже знаємо, що з цим робити!Прямо зараз триває «великий тиждень» Apple. Поки інші просто перепощують пресрелізи, ми в UiTech вже розбираємо новинки на молекули.Завтра — фінальна презентація, де покажуть те, на що чекали роками. Хочете бути в темі раніше за всіх?Про що ми пишемо прямо зараз: 📱 iPhone 17e: Бюджетник, який отримав MagSafe та чіп A19. Чи варто оновлюватися, чи це просто маркетинг?💻 M5 Pro та M5 Max: Нові MacBook Pro, які у 8 разів швидше працюють з ШІ. Ми вже рахуємо, скільки часу ви зекономите на рендерингу.🏠 Apple Home Hub: Перша за довгий час "побутова техніка" від Apple — розумний екран для дому. Майбутнє вже на вашій кухні.🤖 Apple Intelligence: Як нові функції ШІ працюватимуть в Україні та чи реально вони зроблять ваше життя простішим?Ми не просто пишемо про «залізо». Ми показуємо, як вийняти з вашого девайса все, щоб він працював на вас, а не ви на нього.Заходьте за свіжими інсайдами та розборами першими: 👉 https://t.me/+mm8fg0OfFCRkN2Ey
👁 6,810 26-02-27 15:13
Уже давненько, приблизно пів року тому, мені написав виробник, походу з Китаю. Мовляв, чи це я йому пишу. І там був подібний або навіть такий самий текст, як на відео. Виробник вирішив перевірити.Я сказав, що це шахрай, і він йому нічого не відправив. Мій імейл виглядав так: [email protected]. Він створив схожий імейл, додавши ще одну літеру «s» — [email protected](До речі, хто не любить шахраїв — можете накидати гачиків туди, йому буде «приємно».)Ну і забулося, бо це була одноразова історія. Але сьогодні мені знову пише виробник. Я написав те ж саме: що справжня адреса вказана під відео, а той - шахрай. Та цього разу виробник встиг щось відправити. Я попросив дані. Є і адреса, і телефон, і трек-номер. Зателефонував. Слухавку взяла немолода жінка. Так, її шкода. Але ви маєте розуміти: навіть якщо він забирав посилки з пошти сам, усе одно код підтвердження приходив на її номер. І вона була в курсі, що він щось отримує. І цілком можливо, що знає і яким способомСлухайте, бажано з пришвидшенням.
👁 7,220 26-01-19 17:31
Пам'ятаєте, робив на каналі огляд станції Bluetti AC200PL? Вона успішно працює, тепер вже у моїх батьків. Але в сучасних реаліях, коли світла може не бути навіть днями — тупо не поставити, за наявності станції, до неї сонячні панелі. Взяв на пробу ось ці 2 штуки по 580WВона може приймати відразу 1200W від сонця. Ці панелі двосторонні. Тобто передня частина в ідеальних умовах може видавати 580W, + 10 - 20% зверху може додавати тильна частина. Виходить, що можна в теорії розраховувати на ті ж 1200W на годину. Взагалі думав про три таких. Але цій станції можна подавати до 145V. А три штуки даватимуть більше 150V. Тому краще не ризикувати. В будь-якому випадку, хто має станції: дивіться струм і максимальний вольтаж сонячного входу, і скільки ватт їй можна і ставте. З балкону звісив, якщо сонячна сторона, і це відчутно краще ніж нічого. 2 штуки обійшлись 7198 грн. Увага, з безкоштовною доставкою! Бо Нова Пошта загнула б ще тисячі дві грн за доставку таких.Зроблю відео що з того вийде. Самому дуже цікаво.
👁 7,130 25-12-01 09:43
Кореню здорожчання оперативи та відях — три роки. ChatGPT: коротко про головне та цифри буму ШІChatGPT виповнилося три роки — і за цей час сервіс став одним із наймасштабніших технологічних проєктів у світі. З моменту запуску у листопаді 2022-го аудиторія зросла до 800 млн активних користувачів на тиждень, а бот обробляє близько 29 тис. повідомлень щосекунди.OpenAI зазначає: 75% взаємодій із ChatGPT — це практичні поради, пошук інформації та робота з текстами. У топ сценаріїв використання увійшли: завантаження зображень, веб-пошук, генерація й аналіз даних, робота з мультимоделлю та диктування. Неочікувано завантаження власних фото стало найпопулярнішою дією.ШІ вже змінив ринок: компанії, що роблять ставку на інтелектуальні технології, стрімко зросли. NVIDIA стала супербенефіціаром — її капіталізація додала майже +979% від старту ери ChatGPT. Microsoft, Apple, Alphabet, Amazon, Meta та Broadcom також утримують вершини біржових рейтингів. Водночас на ринку все частіше звучить думка про можливу ШІ-бульбашку.Конкуренція лише загострюється: крім NVIDIA і AMD, у гру активно заходить Google зі своїми спеціалізованими чипами та моделлю Gemini 3, яка в окремих тестах обходить найбільш актуальні GPT-серії.ШІ-перегони тривають — і попереду, схоже, найцікавіше.P.S. Наприклад він з часом себе самоусвідомить, почне слідкувати за тобою, дізнається про твої найулюбленіші категорії в Pornhub, ігри заради яких ти збирав потужник ПК, розчарується в людстві, перетвориться на Скайнет. А далі ти знаєш...
👁 5,390 25-10-04 12:41
Панове. Завтра 5те, і вже завтра розіграш цього компа!Круто що ми майже назбирали всю суму. Часу трохи є. Може й дожмемо) Відео: https://www.youtube.com/watch?v=Q6z_wVQP2jEУмови:Розіграш ПК-мрії на Ryzen 9800X3D та RTX 5080, за донат на авто і обладнання для ремонту БПЛА для загону "Тайфун".Для того щоб взяти участь у розіграші ПК: Задонать на банку від 200 грн, щоб мати шанс отимати ПК. 200 грн - один шанс400 грн - два шанси і тд. 🎯 Ціль: 1 350 000+₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/2hnpFp1H6A💳Номер картки банки4874 1000 2796 7606(Клієнти інших банків обов’язково мають поповнювати Банку за посиланням https://send.monobank.ua/jar/2hnpFp1H6A , заповнивши поле «Коментар» своїми контактними даними для участі у розіграші, щоб була змога зв'язатися у разі виграшу.Дані клієнтів monobank будуть передані організаторові автоматично після їх згоди)Розіграш відбудеться 5 жовтня о 17:00 на каналі в прямому ефірі з допомогою сервісу розіграшів від Монобанк. Кожні 200 грн - шанс на виграш!
👁 5,420 25-09-30 15:39
🤑MSI випустить відеокартку 5070ti з прихованим конекторомДля використання такої картки не потрібно буде пропрієтарних блоків живлення чи материнських плат, адже, за великим рахунком, конектор просто переміщений на зад картки.Подібне рішення вже раніше імплементували SAPPHIRE з їх 9070 XT NITRO+. Але у тієї картки конектор був розташований таким чином, що кабель всеодно потрібно було загинати при підключенні.У MSI же - кабель виходитиме прямо, без будь-яких згинів, таким чином пропонуючи ще одну перевагу, крім естетичної - кабель не загинатиметься, таким чином знижуючи ризик оплавлення конектора.Зона, ре розташований конектор, закриватиметься пластиковою накладкою, таким чином повністю приховуючи кабель живлення.Поки що, на жаль, MSI планує випустити з таким конектором лише 5070ti Ventus, які у цьому поколінні м'яко кажучи не вийшли(2000 оборотів вентиляторів з температурами понад 70 градусів). Але, сподіваємось, у майбутньому більше виробників підхоплять цей простий і водночас геніальний концепт.
👁 5,750 25-09-12 18:37
Оп, а ось що виходить.Розіграш ігрового ПК-мрії на Ryzen 9800X3D та RTX 5080, за донат на авто для загону сперпризначення "Тайфун".Для того щоб взяти участь у розіграші ПК: 1) Підпишись на канал, щоб нічого не пропустити 2) Задонать на банку від 200 грн, щоб мати шанс отимати ПК. 200 грн - один шанс400 грн - два шанси і тд. 🎯 Ціль: 1 350 000+₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/2hnpFp1H6A💳Номер картки банки4874 1000 2796 7606(Клієнти інших банків обов’язково мають поповнювати Банку за посиланням https://send.monobank.ua/jar/2hnpFp1H6A , заповнивши поле «Коментар» своїми контактними даними для участі у розіграші.Дані клієнтів monobank будуть передані організаторові автоматично після їх згоди)3) За 2 і 3 міцсце, за найбільший донат, також будуть призи. 4) Дата розіграшу буде повідомлена в відео про даний ПК. Але стартує збір вже зараз. Кожні 200 грн - шанс на виграш!Панове, приймайте участь, репостіть. Треба цю подію розігнати, і купити нормальні автомобілі хлопцям і ще дещо!