Джерело
ІКНІ | Повідомлення від (цілком можливо) старшаків👇--------------------------...
960 Охват/переглядів
2022-09-01 16:02
Повідомлення №600
Повідомлення від (цілком можливо) старшаків👇-----------------------------------"Подивився сторіс на прекрасній сторінці ІКНІ, і там репости абітури:"вже студентка...". Дітиська здайте спочатку сесію🫤. Студенти вони. Пфффф. Не смішіть."- Реальний студент-----------------------------------"Парта-партища,сосок-соскище,соскіще"- Макс-----------------------------------"Пз фігня, йдіть в пну і вчіться дома"- Дедінсайд-----------------------------------"Благаю вас, здавайте лаби вчасно, а не в самому кінці семестру!!!"- Прокрастинатор з ВП-----------------------------------"біжи бля"- кн-----------------------------------"з кожним семестром все гірше і гірше😵💫"- філолог-----------------------------------"Не все те золото, що блищить, абітуро. Зовсім скоро ви все зрозумієте💀"- Wake up to reality-----------------------------------"ШЗХ 🤯🤯🤯 Верніть Муху на лекції"- Міша Каабланка-----------------------------------"чому навіть ІКНІ забувають за ВП і жартують що на ПЛ немає хлопців, у нас їх теж мало😭😭"- вовкулака-----------------------------------"Чим більші очікування - тим більше буде розчарування, тому не уявляйте політех Хогвартсом, а тверезо оцінюйте своє майбутнє, бз-бз"- Бізнес-аналітикиня-----------------------------------"Абітура бляха така наївна......"- Грижа Шпак-----------------------------------"- Ви прочитали 3 лекції, скільки контрольних робіт мають написати студенти?- Так"- Чернуха момент-----------------------------------Повідомлення проходять мінімальну модерацію. Напиши своє тут.